Wrap šokoladas

Tarp pirmųjų šokolado komunalinių atradėjai buvo Centrinės Amerikos majų, 6-oji Kr. pradėjo naudoti kakavos pupelių medį. Jie kakavos medis vadinamas kakahuaquchtl kol šokoladas pavadinimas kilęs iš majų žodžio xocoatl verčiant reiškia kartaus vandens. 1528 Kakavos pupelės priartėti prie mūsų, Ispanijoje ir 1780 Barselonoje buvo pagamintas pirmasis šokolado, kurios gamina mašinas.

Kaip istorija Laina Traniņa, interjero Aquavilla SPA kosmetologė, šokoladas yra ypač reikalinga tiems žmonėms, kurie gyvena skurde saulės. Baltijos ir Šiaurės Europos gyventojų būdingas odos sausumas, depresija, nuovargis, todėl, šokolado terapija yra labai tinkamas. Vienas iš būdų, kaip prieiti taip arti, kaip šokoladas yra atsiduoti į masažuoti.

Šokolado masažas naudojant 100% kartaus šokolado, o tai reiškia, kad kakavos masė, į kuriuos nepridėta cukraus ar kitų dirbtinių saldiklių, kurie yra rasti parduodamus šokolado parduotuvėse. Vidutiniškai vienas masažai metu yra naudojamos 50 gr. kartaus šokolado, kuris ištirpinamas 100 g. šildomas migdolų aliejus.

Jei oda yra šiurkšti ir sausa prieš masažas Laina rekomenduoja odos šveitimas šokolado sudėtyje yra medžiagų – geležies, kalcio, magnio ir vitaminų A, B1, C, D ir E – kuo geriau įsiskverbti į odą. Procedūra vyksta vėsioje, sušvelninti spalvas sukurtų kambaryje su atsipalaiduoti muzikos, kuri yra labai kontrastuoja palankiau palyginti su 30 + labai švyti. Šio masažo metu būtinai išjunkite mobiliuosius telefonus ar kitus prietaisus, primenančių išorinį pasaulį, nes tai gali sugadinti visą malonumą.

Pasibaigus karšto šokolado touch pradžioje kūno reaguoja su painiavos ir šiek tiek įtempti raumenys, bet masažistė su gludinošām, tempimo ir sukamuoju judesio ramina tiek fizinį kūną ir protą suteikti atostogas. Maloniausia 60 minučių trunkantis procesas masažas veido, nes tada visi sensoriniai įspūdžiai – taip, šokoladas yra visur. Beje, gauti iš jo lūpų kampe neturi skonio visai kaip šokoladinių batonėlių iš prekybos centrų. Po masažo masažistė išduoda specialų pirštinių, su kuria jūs galite atsikratyti antra oda, bet nenorite palikti dušo šokolado!

Laina sako, kad namo gali bandyti pakartoti procedūrą šokolado. Šiuo atveju tik jākausē švarios ir karčiojo šokolado gabalėliai. Dažniau nei du kartus per savaitę, nors neturėtų mėgautis šokolado malonumų, tačiau, nes masė yra riebi (juodasis šokoladas be aliejaus masažas yra neįmanoma). Kaip šokolado procedūros nerekomenduojama žmonėms su labai riebiai odai ar odos problemų, atvirų žaizdų.

Kadangi sudėtis sudėtyje nėra cukraus, masažas nenaudojamas cukrus, sergantiems cukriniu diabetu sergančiųjų tvarka nebus problema.

Reikėtų pažymėti, kad po masažo kūno į 30 + laipsnių veido, jausmai yra įdomu. Oda yra atsikratyti nereikalingų kūno medžiagų ar prakaitavimas šokolado jaučiamas tiek ant rankų ir kojų. Kitą dieną.

Grobis šokolado masažas

Susitiko su depresija ir liūdesys sumažėja;

Per masažas išleistas laimės hormonų – endorfinų, kurie sukuria gerovę ir panašus į įsimylėjimo metu jausmą;

Malšina skausmą;

Atgaivina, tonizuoja, maitina odą;

Nuolatinis kartojimas procedūros žymiai pagerina odos išvaizdą ir savijautą.

Kiek tai kainuoja:

Aquavilla SPA – 60 minučių 27 Lt

Islandija viešbutis – 1 valanda 25,00 Lt

Saulės parduotuvė – 1,5 valandos 24 Lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *