“Winergy” perspėja apie ketinimus spręsti Lietuvos valstybę

Teismo sprendimas, skelbiantis bankroto “Winergy” ir jos savininkai nėra staigmena ir tai yra logiška neveikimo ir pareigūnų Norvik Bankas “prasmingas raiderism schema, pagal bendrovės pranešimai spaudai.

Skelbime teigiama, kad įmonė daro “viską, kas įmanoma, kad būtų išvengta vienos iš savo didžiausio kreditoriaus” Norvik Bank “organizuoti įmonės tikslinę pardavimo pranašumą iki bankroto.” Bendrovė taip pat ne kartą kreipėsi į pareigūnus, prašydama paramos investavimo rizikos ir tarptautinio teisingumo prevencijai. Deja gavėjams skiriama kaip oficialų atsakymą arba neatsakė, bendrovė mano.

“Atrodo, kad asmenys, Latvijos pinigų godumas yra viršesnis už teisinės valstybės principui. Nepaisant šalies tarptautinius įsipareigojimus dėl investuotojų apsaugos, žodžiai neveikia. Todėl” Winergy “didžiausia šalis Estijoje registruota” Vėjo Vienas “jokio kito būdo spręsti Lietuvos valstybės investavimo pažeidimus ir atlyginti žalą keliasdešimt milijonų, “bendrovė pareiškime.

“Latvija artimiausioje ateityje kelti grėsmę naują investicijų apsaugos dabartinį ginčą, kuris vėl turi prisiimti valstybės biudžeto išlaidas.” Winergy “pagrindinis akcininkas jau apibendrina įrodymus, reikalingus investicijų apsaugą ir ginčą turi būtinus patarimus dėl savo investuotojo teisės būtų tinkamai apsaugotos”, pažymėjo, pareiškimą.

Kaip pranešė Vilniaus miesto Latgalos apygardos teismas lapkričio 4, paskelbta nemokia Estija “Vėjo Vienas” priklausanti SIA “Winergy”, kuri valdo “Lietuvos galingiausių vėjo jėgainių Ventspilio rajone.

Kaip rodo į nemokumo registre, kreditorių pretenzijų skolininkui pateikta administratoriui per mėnesį nuo šiandien įrašą. Apie nemoki bendrovė paskyrė administratorių Una Zakrevska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *