Visi treneriai turi tarptautinį sertifikatą, patikrinimo

Nuo 2004 metų sausio 1 Visi rusų autobusų sieną iš Bulgarijos, Vengrijos, Nyderlandų, Rumunijos, Suomijos, Estijos, reikės TARPTAUTINĖ TECHNINĖS APŽIŪROS PAŽYMA. Ši taisyklė įsigalioja pagal pakeitimo skaičius 2 Europos susitarime reglamento 1971, priimtoje kartu su kelių eismo konvencijos (Viena, 1968), o 1997 m susitarimo dėl vienodumo ir periodinių techninių apžiūrų transporto priemonių patvirtinimo ir abipusio pripažinimo tokie patikrinimai tarptautinio eismo įgyvendinimo. Dalyviai susitarimą – Rusija ir minėtų šalių.

Tai apie kontrolės mašinas dėl išmetamosiose dujose. Ir mes kalbame ne apie senus autobusus, nes kai kurių tarptautinių skrydžių nariai. Nauja taisyklė reiškia pigus skrydziai i vokietija vieną mėginį įrodymai yra visi registruoti šalyse autobusai – dalyvių susitarimas, neatsižvelgiant į mašinų amžių.

Išmetimo problema nėra nauja ir buvo svarstomas jau keletą metų. Įvadas, sudaryto iš vieno mėginio sertifikato reikalavimas buvo du kartus atidėtas, nes svarbu imtis būtinų keitimų galimybė egzistavo tik Suomijoje ir Estijoje. Pagal susitarimą, pasiektą praėjusį pavasarį, visos valstybės – susitarimo šalių gavo papildomų metais organizuoti būtinas kontrolės procedūras. Pasak vadovo Kelių transporto Komisijos PCT Sanaeva Olga tuo metu leido Transporto ministerijai išduoti naujus pažymėjimus eismo vilnius norvegija policijos institucijoms, tačiau iki šiol šia linkme nieko nedaro.

17 Grd 2003 Suomijos vežėjai ASMAP pranešta, kad, kaip jau sutarta su 1 sausis 2004 bus leidžiama kirsti Rusijos-Suomijos sieną tik autobusai su tarptautinio standarto sertifikatą. 18 gruodis 2003 vyriausiasis valstybinis inspektorius kelių saugos Rusijoje milicijos generolas majoras Viktoras Kiryanov pasirašė laiške vyriausiasis valstybinis inspektorius kelių eismo saugumo Rusijos Federacijai, kuri, visų pirma… nusprendė išduoti tarptautinius sertifikatus, tikrinimo ( Musto) kelių policijos padaliniai Rusijos Federacija vykdo valstybinę transporto priemonių patikrinimą maljorka su techninių priemonių diagnostikai, įskaitant pramoninės ir technologinės bazės juridinių asmenų ir individualių verslininkų gali dalyvauti tokiuose patikrinimuose naudojimui.

Nors nė vienas įregistruotas Rusijos turistinis autobusas TARPTAUTINĖ TECHNINĖS APŽIŪROS PAŽYMA nėra. Tačiau tik kelionių agentūra Neva per Kalėdas, siunčia, pavyzdžiui, Suomijoje iš Sankt Peterburgo apie 70 autobusų. Be to, autobusų bendrovių sudaryta grupė Encore, BVL, DSBW, Balotelli, Ken, labirintas, ir kita Turtrans reisą.

Vakar AIH pranešė, kad Vidaus reikalų ministerija atspausdintas formas, veikia patikrinimą automobilių, kurie bus internete razvezeny techninės kontrolės stotyse. Taip pat yra galimybė, kad artimiausiu Vyborgo mobiliojo įrenginio bus įdiegtos inžinerinės kontrolės autobusų gali praeiti patikrinimą pakeliui į sieną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *