Viešbučiai Kryme. Vakar, šiandien ir rytoj.

Krymas visada buvo laikomas nuostabi vasaros atostogų. Buvo ten supranta, kad ir atrodo tai rojus: nepakartojamas gamtos grožis, gyvenantys kalnuose, šilta jūra, pušynai, kiparisas alėja. Jekaterina pavadino savo “labiausiai drogocenna Rusijos imperijos karūna.”

Čia buvo pastatyta vasaros rezidencija Rusijos carų ir žymiausių didikų. Pastatytas šių dienų rūmų ir dvarų, taip pat skirstomi į kalvų parkuose vis dar pusiasalio pasididžiavimas.

Sovietmečiu Krymas buvo vadinamas “visų Sąjungos gydykla” ir tapo vieta, kur gyventojai pagerbė laimės dalimi. Daugybė departamentų kurortai ir atostogų namai yra Sveikindamas poilsiautojai.

Bet laikai pasikeitė. Nemokama turai nuskendo į užmarštį, ir ateina į Krymą dabar turi mokėti už jų buvimo. Buvę sveikatos centrai skubiai parengti naujus principus. Lengviausias virto Viešbučiai, sanatorijos teikti papildomas paslaugas sumokėtų variantų sąrašo.

Šiandien Kryme

Pastarąjį dešimtmetį ir Krymo, kurorto centre, pusė vargu ar plėtoti. Infrastruktūros bilietai lektuvu sovietų sveikatos institucijos nebuvo atnaujinti, o ypač, nebuvo pateikta pagal tarptautinius standartus.

Apleisti pastatai, įrenginiai sensta. Pateko į ėduonis paplūdimių ir prieplaukų, apaugusių parkuose. Buvo sunaikintos kultūros vertybės pusiasalyje. Nebuvo finansavimas, ir, atitinkamai, tinkamą priežiūrą.

Pirmiau minėti reikalavimai netaikomi teikiamų paslaugų kainas. Jie sėkmingai augo ir pasaulio lygis buvo gana tinkamas. Rezultatas yra gerai išplėtotas be brangių viešbučių, kurie teikia aptarnavimo lygį, atsiprašau, bet tiesiog vadinama “semtuvai”.

Pagal pateiktus Psarev Giorgi, turizmo ministras ir kurortai Kryme duomenimis, pusiasalis turi daugiau nei du tūkstančiai viešbučių ir pensionus ir 74 mini SPA kompleksas. Trys iš jų praleido remonto darbus savo kambariuose, o tik 160 išvyko į visą renovacijos.

Tačiau šios pastangos nedavė gerų rezultatų. 2010 pradėjo reitingų Viešbučiai laikantis žvaigždžių paslaugų kategorijas. Tik trys viešbučiai “ištraukė” keturių lygių, ir tik dvylika airbaltic atitinka trijų žvaigždučių viešbučiai.

Tarp mėgstamiausių yra:

Viešbutis “Oreanda” pelnytai slyvuschego labiausiai gerbiamas ir madingas Kryme, kuris teikia paslaugas, SPA klubas Beach Resort, pramogų centras ir prabangus viešbutis, teikiant svetingumą visi ateina į pusiasalis viešųjų žvaigždžių.

Prabangus SPA viešbutis “Palmira Palace”, įsikūręs mažame kaimelyje Levanto, specializuojasi teikiant medicinos, sveikatos ir SPA ekskursijos priemoka. Taip pat yra įvairių variantų VIP svečius.

Viešbutis “Radisson SAS Alušta” įsikūrusi sename dvaro istorinio centro Alušta mieste. Sutvarkytas parkas, sukurtas malonumas infrastruktūra, arti jūros, idealiai – visi šie veiksniai suteikti svečiams patogų ir garbingas poilsio.

Atsiliepimai Kryme

Jei skaityti internete atsiliepimus apie viešbučius Krymo, tai lengva būti įsitikinę, kad Juodosios jūros kaimynės Turkija ir Bulgarija teikti kokybiškas atostogas. Pažymėtina, naudą, pavyzdžiui, švaros ir jūros teritorijoje, kokybė ir įvairovė maisto, aptarnavimo lygį, draugiškumas darbuotojų, prieinamumo pramogų ar poilsio vietas. Visa tai pagal wizzair lt tą pačią finansinių išlaidų.

Kaip pažymėta daugiau pliusų Krymo gražią gamtą ir atidžiau vietą, kuri yra patogi, jei mes kalbame apie 1-2 dienas paviešėti.

Poilsis Kryme su apibūdino kaip visiškai neorganizuotas, nes Kryme vaikams nesuteikia tinkamų galimybių. Labiausiai, kad galima tikėtis, – yra vaikų žaidimų aikštelė vietoje buvimas.

Viešbučiai Kryme, perspektyvos

Šiandien, kelionės ir kurorto pramonė pareikšti tik 6% įplaukų autonominės Respublikos valstybės biudžeto. Krymo valdžios institucijos planuoja pakeisti situaciją, ir per penkerius metus padidinti šį rodiklį iki 30 proc.

Pasak Jurgio Psarev viešbučiai Krymo Aptariami pagrindiniai viešbučio operatoriai. Įžymūs Hyatt įrengta viešbučio statybos vysokozvezdnogo Partenite (tarp Alušta ir Jalta) į sanatoriją “Aivazovskis”. Taip pat patekti į viešbučių tinklą Krymas derasi Mariott.

Planuoja sukurti tinklą, orientuotą Viešbučiai atostogų Kryme su vaikais, šeimos ir jaunimo poilsiui. Ypatingas dėmesys bus skiriamas sveikatingumo programas ir pramogų paslaugų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *