Šviesus butas Brazilijoje: nieko nereikalingas ir daug knygų

Atrodytų, kad jūs gyvenate Brazilijoje, todėl saulės įvairių spalvų trūkumas ir neturėtų būti. Štai ir viskas taip, bet ne visai. Pavyzdžiui, butų savininkai, vadinamas Bom Fim, kuri yra įsikūrusi Porto Alegre, noriu pabusti kiekvieną dieną ir eiti miegoti šviesioje aplinkoje.

Ir tai nedraudžia. Be to, siekiant įgyvendinti savo norą gyvenime yra padėti atstovai suskubo projekto 0e1 biurą. Tai jų dizainas meistrai išleido nedidelį verslą, tačiau rezultatas yra labai įdomus butas.

Jei paprasčiausiai apibūdinti interjerą trumpai, tada, greičiausiai, šie žodžiai taps jaukus ir vizualiai erdvesnis. Ir kaip galėjo būti kitaip, nes baldų ir dekoro elementai parenkami labai kruopščiai.

Atsižvelgiant į butą ir visa, kas joje, vėl ir vėl nori jį vadiname švarus. Tai iš aplinkos ir turinio požiūriu. Ji taip pat turėtų būti nurodyta, kad viskas, ko jums reikia gyventi šiame bute tikrai yra, bet, vis dėlto, interjeras nėra perkrautas nereikalingų ir jis yra labai lengva kvėpuoti. Bet tai labiausiai, kad nei yra teisinga Agility dizainas Rankų ir ne sukčiavimas.

Nuotraukų šaltinis: hqroom.ru