Švedija. Slidinėjimo kurortai

Savęs Rūda (ARE). Vienas iš didžiausių slidinėjimo kurortų Šiaurės Europoje. Jis jungia trys slidinėjimo sritys: Duved (Duved) / Tegefellu (Tegefjäll) – žiemos poilsio zona visai šeimai, Ore BYU (Åre BY) – mėgėjams aktyvaus poilsio zonoje, netoli komplekso veikia ir rūdos Bjoren (ARE Björnen) – ji suteikia slidinėjimo pradedantiesiems ir šeimoms su mažais vaikais.

Ore yra 630 km į šiaurės vakarus nuo Stokholmo, Švedijos centre. Šalia esantys oro uostai – Ostersund (Östersund / Froson) 80 km į rytus nuo rūda ir Trondheim (Trondheim / Vaernes “) – 130 km į vakarus nuo Ore Patogus traukiniai atvyksta ir rūda Duved Stokholmo, Geteborgo ir Malmės. Jei keliaujate autobusu, tada jūs galite ateiti į Stokholmą keltu, o tada pereikite prie rūda E14 greitkelio.

Įdomiausia savybė Rūda – didelis slidinėjimo zonos virš miško lygio, kuris aviabilietai i toronta suteikia kurortas panašus į Alpių slidinėjimo kurortuose ir pratęsė slidinėjimo sezoną iki gegužės. Ore savo svečiams siūlo aukšto lygio, tarptautinės klasės slidinėjimo trasos įvairaus sudėtingumo. Ore jaučiasi tinka tiek pradedantiesiems, tiek sunkių kalnų slidininkų, nes yra tiek sudėtingas “juodas” nusileidimo, leistis rimtai “nesugadintas žemė”, taip pat “žaliosios” važiuoja pradedantiesiems.

Rūda – tai daug daugiau nei jūs manote!

Be kalnų slidinėjimo šiame kurorte yra daug daugiau pramogų galimybės ir renginių įvairovė, kad tiktų visiems skoniams – slidinėjimo palei lygumų, sniego safari ir šunų kinkiniais, šokinėja iš blefą paraglaidu, vandens parkas, boulingas, mini golfas, Ziplains (zipline) – greitas skrydis virš kanjono specialios sėdynės ir didžiųjų prekybos galimybes.

Rūda pelnytai didžiuojasi platų restoranų ir galinčių pmierinat pačių reikliausių gurmanų skonį. Rūda garsėja savo naktiniais klubais, šou, barai, “Apres-ski” – renginys, kurio metu visi aviabilietai i sofija svečiai iškart po slidinėjimo susitinka barų, kur gyva muzika ir garsūs menininkai atlikti.

Rūdos ir erdvė kupina įdomių vietų – vaizdingos kriokliai, elnių veislininkystės kaime, briedžių fermoje, provincijos sostinėje Östersund su savo nuostabia architektūra ir muziejų, senųjų Švedijos mieste Trondheime ir daug daugiau.

ARE. Kaimas yra idealios sąlygos slidinėti, o žiemą yra puikus atostogų atmosfera. Åre kaimas yra tradicinis susitikimo vieta slidininkų. Čia jūs sutiksite žmonių, kurie, atrodo, gimsta su slidėmis kojose, ir turi daug patirties ir nusileidžia per Lundscrappetas Rodkullen Areskutanas šlaituose. Iš esate Švedija Alpių kaime, tačiau ji taip pat pasaulio, įskaitant kalnus, kur yra įvairių priemonių.

Ar Bjornen. Åre Björnen yra ideali vieta mūsų jauniesiems svečiams. Vaikai čia yra VIP ir esame įsitikinę, kad jūs sutiksite – vaikų juokas ir jos rožinė asilas yra lektuvu bilietai i paryziu svarbi šeimos šventė. Mes manome, kad tai yra įmanoma turėti nuostabų laiką kartu. Šioje svetainėje mes padarysime viską, kad vaikai laimingi, o tai reiškia, kad mūsų svečiai šiek tiek vyresnis, jo poilsio laikas, galite jaustis ramus ir nemokama.

Duved. Duved rasite vieną iš gražiausių arų šlaituose, labai turtinga ir nuostabų peizažą. Duved yra medžio drožyba rojus. Ši vieta bus užpildyti visus savo slidinėjimo poreikius.

Tegefjäll. Tegefjäll kaimas yra įsikūręs pačiame viduryje šlaitų ir tai yra puikus pasirinkimas šeimai mėgautis kartu žiemos šventes. Slidinėjimo trasos tinka slidininkų visų amžiaus. Labai geras vertikalus šlaitai tinka paaugliams, kurie mėgsta šokinėti didelis, bet taip pat yra galimybės mažoms slidininkų – jie gali lėtai šliaužti žemyn storio sniego. Tegefjäll taip pat yra labai geras bekelės slidinėjimo srityse ir lygumų slidinėjimo trasų, kur daugelis praleidžia savo laiką moms, tėčiai ir draugai ekstremalių!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *