Susa – trečias pagal dydį miestas Tunise

Susa (Sousse) yra trečias pagal dydį miestas Tunise. Tai yra įsikūręs centrinėje svarbiausių uostamiestyje. Susa yra vyresnis nei Kartaginos. Miestas buvo įkurtas finikiečių IXa. BC, bet 500. nusiaubta graikams. Dėl turizmo centras Susa buvo 1950. gr. kol 1960-aisiais. gr. Čia pirmą kartą šalis tapo integruota turizmo projektas plotas – kai kuriose srityse tik viešbutis mokestis ir pastatų pramogų. Senas dalis miesto yra apsuptas didelio akmens sienos 2 km. Išliko Didžioji mečetė ir VIIa., Pastatyta musulmonų vienuolynas.

Nuo senamiesčio (Medina) pylimai bokštas pamiršti Susa panorama. Turistus traukia archeologijos muziejus su originalaus pigus skrydziai mozaikos kolekcijos. Čia galite peržiūrėti garsųjį mozaiką Medusa galvos, kuris iki šios dienos išliko Tuniso Romos laikotarpio istorija. Centrinė miesto alėja skiriamas Habiba Burgibas vardą. Miestas matyti aplink finikiečių kapų, Romos vilos, Bizantijos įtvirtinimų, krikščionių katakombos (apie 25 000 kapai) griuvėsiai. Romėnai paliko daug tunisiečių pastatus, mozaika, indai ir net katakombas daugiau nei 5 km.

Tiesa, turistai gali peržiūrėti juos tik iš 100 m atstumu. Susa yra gatvės kavinių daug, kur bus ne tik arbatos ar kavos ir kaljano. Kavinės ir restoranai renkasi pigus skrydziai i londona nacionalinius patiekalus. Dauguma Susa viešbutyje yra jūrasūdens gydymo centrai, kurie siūlo pigesnius kūno procedūros. Kiekvieną vakarą galite pasilinksminti naktiniuose klubuose ir net žiūrėti transvestitas šou. Tinka apsilankymo alyvuogių muziejų.

Lova “Marina” gali švartuotis 740 jachtų. Jame taip pat butus, vilas, parduotuvės, jazminų aromatas spinduliuojantis sodai, erdvūs kvadratų, stilingą restoraną ir barų.

Tik 5 km nuo Susa iki Port El-Kantaui kurorte (Susa priemiestyje). Po praėjusio šimtmečio viduryje Susa pradėjo pirmąjį Tuniso turizmo zonų statybos, į šiaurę nuo Susa išaugo garbingas City – Port pigus skrydziai i milana El-Kantaui.

Tarp dviejų miestų paleisti specialų autobusą, todėl turistai, kurie gyvena Port El-Kantaui galite smagiai kiekvieną naktį Susa. Susa ir Port El-Kantaui sudaryti kurorto regioną, kuris taip pat bus galima sutalpinti 37 000 poilsiautojų. Modernus viešbučio kompleksas susideda iš arabų stiliaus nepakartojamą atmosferą poilsiui. Miesto panoramą papildo “Marina” – dirbtinė įlanka su jachtų. Šiandien ji yra svarbus uostas, kuriame vyksta daug jachtų ir burinių laivų.

Smagu, papietauti vienoje iš restoranų pajūryje ar kavinėse. Iš čia galite grožėtis fontanų, kurie sėdi oro srove į taktą muzikos. Kurortas buvo įdiegta daug golfo kursai, vandens parkas, mažas zoologijos mažoms turistų. Vakare – pramogos daugelio naktinių klubų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *