Stameriena. Be teatro aš

Pradeda būti Gulbene. Nei Pskovo plento arba Daugpilyje. Renkantis kelionę per Sigulda, per Pļaviņas nuspręsite eiti kelią atgal. Ir palikti laiko praleisti Šlikė, kuri skiriasi nuo stoties tiesiogiai Gulbenes 13:25.

Šiek tiek daugiau nei pariņķojam Gulbene kol randame stotį ir nostājamies teisę ten šalia stoties pastato. Laikas yra trumpas, todėl greitai raušamies iš automobilio ir eiti į stotį ieškoti bilietų. Niekur iždo nerasite jokių, todėl eiti pro stoties pastato ir… matote, kai šlikė! Tai reiškia ir pukšķina, laikas nuo laiko nošņākdamies. Rotaļvilcieniņš didelis vaikinas.

Onkologijos vaikščioti aplink su kuvaldu ir dieną didėja uzbliež pagal rato ar sujungimui. Dzinka! Hm, aš manau, kad jis turėtų būti. Nuojauta, kur galite gauti bilietus ir ji sako, kad lipti į vidų. Ji taip pat padaryti. Spraucamies pro siauras duris ir bando surasti, kur sėdi in Nieko, rūķīšmājiņa pilna. Kažkaip ierūmējamies, ir tada jis ateina onkologijos su biļetītēm. Eiti aplink visi kalbėjo. Ir biļetītes SMUKAS su Bānītis grafiką į jį.

Taigi, kad dabar aiškiai žino, kad mes Stameriena 13:52. Na Bānītis pradeda judėti. Elsdams ir pūzdams lėtai ištraukė du funikulierių į priekį. Mes sėdi antroje, minkštą paviršių. Pirmasis yra gana vulgarios ir sunku, todėl onkologijoje. Nusprendžia grįžti išbandyti.

Lėtai lėtai, ir gāzelējoties yra. Ne, ne Stameriena, bet akcijų rinkos. Tai pirmoji stotelė šiame maršrute. Jei tai galima pavadinti žalia pieva įterpti poliai su plokšte biržoje. Dvi tetos išlipti. Po kurio laiko panašus stotelė – BeautySalon UAB. Stotis jau todėl, kad net rasti patalpų. Pukšķinām ant. Kolūkis. Išlipti. Ramp vietoj žalios kalvelė, bet tai stotelė, tačiau šiek tiek primena traukinių stoties, kur yra didelis namas pavadintas Pp Stāmeriena kelių ir kirtimas.

Pakeliui eiti. Esame 2,5 valandos ir 2,5 km į pilį. Neaišku, kiek skubėti, kad eiti sklandžiai. Tuo namuose pradžioje, tada išeiti iš Stāmeriena, tada išilgai prospekto, tada hm… vėl Stameriena viduje. Mes apeiti aplink ežerą, todėl esame laimingi, kai jie mato šį ežerą. Ir ne tik ežero – šalia pilies pastatytas gražioje stačiatikių bažnyčios, kuri kadaise Stāmeriena pilis pastatyta garbei jo žmona, savininkė. Kai pamatysite bažnyčia yra aiškus – mes esame teisingame kelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *