Sostinės Tatarstanas: nuo antikos iki ateities

Visi žino, kad Kazanė – Tatarstanas kapitalo. Tačiau tik nedaugelis iš mūsų žino, kad šis miestas gali būti vadinamas iš Rytų Europos lygumos centre. Įsikūręs aštuonis šimtus kilometrų nuo Maskvos, prie Volgos ir Kama santakoje, Tatarstano sostinė yra ne mažesnis nei Rusijos sostinėje bet architektūrą ar socialiniu ar mokslo plėtrą.

Be to, jis yra Kazanė, unikalių pastatų, kurie aptinkami ne net Maskvoje. Tik turistai gali pasigrožėti “Real” skraidančią lėkštę, kuri yra įsikūrusi cirko, vertinti šiuolaikinę piramidės kultūrinį kompleksą.

Ir dar gali būti deklaracija meilės nuostabų ir unikalų vantinis, labai didelio tilto per kelioniu agentura Kazanka, grįžkite į pasakų karalystę, apsilankykite lėlių teatro Ehiyat puošia spalvinga mozaika. Tie, kurie nemėgsta pasakų, gali eiti į ateitį dėl ateities erdvėlaivis: jis yra pakankamai aplankyti Nacionalinės bibliotekos pastato arba “kritimo” Crystal Tower nacionalinis bankas.

Tatarstano sostinė turi daugiau nei tūkstantį metų. Keista, modernus miestas sugebėjo ne tik įsigyti savybes ateityje, bet ir išsaugoti savo derliaus išvaizdą. Istorinis miesto centras yra ryškus: buvęs pajamas ir prekybininkų namus, religinių pastatų, pramoninių pastatų, stovi čia su pastaruosius šimtmečius suformuoti neįtikėtiną panorama, kurio turistų.

Tatarstano sostinė yra unikalus paskutines minutes keliones i bulgarija ne tik architektūros požiūriu. Remiantis čia daugiau nei dešimt universitetų, šešių akademijų, keletas religinių mokyklų, tris karo mokyklose ir filialų Maskvos universitetuose. Mokslų akademijos Tatarstano jų pasiekimai yra gerai žinomas už Rusijos ribų.

Kai daugelis mokyklų – yra daug jaunų žmonių. Norėdami berniukai ir mergaitės gali gerai pailsėti, Tatarstano sostinė atidaryta dešimtys naktinių klubų, daug restoranų su unikaliu virtuvės, dešimtys kitų pramogų galimybės.

Kazanė – labiausiai išplėtota miesto sporto mūsų šalyje. Štai kodėl vasarą Universiāde vyks čia, tai dar viena priežastis aplankyti unikalų miestą. Pastatytas ant poilsines keliones lektuvu Universiāde sporto kaime proga – vienintelis pasaulyje nuotolio tokio pobūdžio. Manoma, kad po Universiāde, jis taps mokyti federalinių Rusijos komandas klubas. Ir tai beveik tūkstantis kilometrų nuo Maskvos!

Apie Kazanė gali kalbėti ilgai, bet tai geriausia bent vieną kartą aplankyti šį miestą. Kadangi Tatarstano sostinė – tai geriausias pavyzdys, kaip reikia siekti ateityje gerbdama savo praeitį ir dabartį vertinimą.

Mieste viešnagė būtų kur. Yra be galo daug viešbučių. Yra didžiulis modernizmo pastatai, viešbučiai dėjo senuose pastatuose, maži privatūs viešbučiai.

Jei norite pamatyti kažką naujo, jei jums patinka keliauti, nepamirškite, kad jūs visada mielai Jums Tatarstano. Kapitalo jis darys viską, kad turistai grįžti čia aplankyti miestą vėl, vėl ir vėl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *