Sofos su stiliumi

Nors šiuo metu dominuojantys tendencijos interjero dizainas leidžia įvairių stilių baldų derinius stiliaus linija, tačiau verta atkreipti dėmesį į korpuso ir viskas po ranka.

Žinant, kokio stiliaus baldai atitinka numatytą išvaizdą, taip pat bus lengviau rasti lankstinuku kainos.

Romantiškas stilius sofa

Romantiškas – dažniausiai labai minkštas, sėdi dalis gylis. Labai daug pagalvėlių. Naudoti baldai audiniai su gėlėmis, juostelėmis, Safari motyvais. Daugelis sofos nuimamas viršelių. Šios linijos sofos yra nepatogūs ir užima labai daug vietos.

Klasikinė sofa

Klasikiniai sofa – tradicinių formų, dažnai lenktas, apvalios, o ne geometriniu tiesiai. Apdailos nespalvotus audinius ir odos, kojos iš medžio.

Šiuolaikinės – asketiškas linijas, didelės apimties, kojos ir porankiai surengti naudojami metalo.

Įvairūs papildomi reguliavimo ir įsigijimo galimybes.

Paprastai paaukštintas į nugaros ir porankiais. Dažniausiai naudojama natūralių audinių – lino ir medvilnės.

Moderni sofa

Be reguliavimo galimybių ir priedai modernios sofos

Išplėstinės parinktys yra paprasta naudoti ir jis pagerina sofos funkcionalumą, tačiau atkreipti dėmesį į tai, ar taikomieji mechanizmas nėra pernelyg sudėtinga. Taip pat labai svarbu yra adekvatus padidėjimas ant sofos, naudojant papildomus variantus. Reglamentas nuo piguspervezimai.lt/.

Sofos ir ištraukiama porankiai, užsilenkiantys atlošas, retai Galvos atramos, kintamo atlošo nuolydžio Ištraukiamas arba papildomai naudoti kojoms.

Priedai

Mažas, labiausiai paplitusi sofos porankių pridedamas prie metalinių lentelių, išplėstine medinio paviršiaus, audinio ar odos kišenės su spaudos ir kitų items. Saugojimo lova šalutinis kraštų. Paprastai priedas iš medžiagos, panašios arba tapačios, iš kurios pagamintas sofos kojos – metalo, medžio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *