Savaitės interjeras: studija Maskvoje

Kas sakė, kad mes turime gyventi per nustatytą mus? Bet kuriuo atveju. Ir taip, atsižvelgiant jį į save, kad viena mergina nusprendė pakeisti išdėstymą absoliučiai standartinis namas. Tai sukuria įspūdį, kad buto savininkas pagyrimu praeitį, ne mažiau nei dabar: daug dalykų į retro stiliaus kartu su šiuolaikinėmis technologijomis.

Apie namų kino teatro, galite rasti maišeliai, kurios akivaizdžiai mums su gražiu XX amžiuje. Virtuvėje, iš pogrindžio pažinčių suteikia baras lentelę, kad yra tiek sandėliavimo padėklai. Tai tikrai gana 80 kvadratinių metrų įgyvendinti drąsiausias idėjas ir fantazijas!

Virtuvės, kaip ji turėtų būti mūsų laikais, svetainė, svečius ir šeimininkė atimti namo jokio standumo. Žvelgiant į tualetą, tai galima galvoti: “? Aš ne, ar namelis buvo medžioklė” Medinis pagrindas vonia ir spintelę su gana “pozhivshego ant medžio šviesa”, patvirtino, kad trobelėje hipotezę. Per daug skirtingi interjero elementai surenkami vienoje vietoje, mes galime pasakyti su įsitikinimu, kad gamta yra namo labai prieštaringas. Ir jūs galite pridėti tik tai, kad, kaip ir Maskvoje, šis projektas yra ne tik vyksta į vieną nuotrauką.