Savaitės interjeras: Norvegija

Kaip gera ir naudinga, kai jūs galite padaryti daug, su savo rankose. Pavyzdžiui, išduoti nuo pat pradžių į savo namų interjerą pabaigoje, kaip tai buvo padaryta paveldima dizaineris iš Oslo Tahani Ayesh. Savo namuose patyrė reikšmingų pokyčių nuo fasado rekonstrukcijos ir baigiant visiškai atnaujinti interjerą. Iškart visi dekoratyviniai elementai, kurie gali būti vertinamas aplink namą perimetrą, buvo sukurta siekiant parodyti šeimos bei jų priklausomybės pobūdį. Ir Tahani neabejotinai pavyko.

Pagrindinė dizaino idėja atėjo į virtuvę, nes, kaip ir bet kuris save gerbiantis save ir savo šeimos moters, ji myli virėjas. Rezultatas buvo ne tik virtuvės, bet visa kulinarijos cechas, kuris daug dalykų, ir jei būtina, tiesiog malonus akiai. Galų gale, parengti mėgstamų maisto produktų tikrai reikia kūrybiškumą.

Kadangi namas yra Skandinavijoje, apsieiti su IKEA baldų yra tiesiog neįmanoma. Štai šiame name su šiuolaikinės baldų markės paties pavadinimo greta praeities dalykus. Šis derinys davė namo individualumą ir patogus atmosfera ir daug teigiamų emocijų visiems šeimos nariams kiekvieną dieną.

Tekstas: Valeri Bondarenko