Savaitės butas: Kijevas

Viename iš didžiausių Europoje aikštėje yra pakankamai vietos realizuoti drąsiausias idėjas dizaino srityje. Ir kai darbas yra imtis architektas Sergey Makhno, galite būti tikri, kad rezultatas viršys visus lūkesčius. Pristatome Jūsų dėmesiui vienas iš jo projektų, esančių Ukrainos sostinėje.

Originali ir neabejotinai plotas 128 kv intriguojantis bute. Metrų. Kur prideda prie jo buto su istorijos statusą. Tas faktas, kad jis yra senas prekybos ir amatų rajone. Prieš pradedant finišo darbų, plytų sienos buvo rasta, kuri vėliau yra geriausiai tinka prie bendro vaizdo. Verta pažymėti, kad tai yra tos medžiagos, kurios sudarytos butų pagrindą įvedėte bazę ir vėlesnius atnaujinimus. Betono plokštės ir medinės lentelės, tampa svarbūs ir aktualūs padažu būsto jau baigtas patiekalas. Gyvenamasis plotas yra absorbuojamas beveik viską, ką gali įsivaizduoti: autoriaus baldus iš plytų sienos, dideli stiklo sienos, kartu su tamsiai ąžuolo grindys fone. Sutikite, gana drąsūs sprendimai rodo per iš visų bute įtrūkimų. Kalbėdamas apie drąsių derinių, iš architekto studijoje straipsnių sąjungų dekoratyvinių elementų moderni klasika mados Minotti namuose autorius.  

Kalbėdamas iš labiausiai reguliuojamų, reikėtų pažymėti, kad pirmenybė nukrito ant stiliaus palėpėje. Maksimali atvira erdvė, virtuvė sujungta su valgomuoju ir svetaine. Didelis vonios kambarys “paslėpta” po didžiulės stiklo sienos. Bet tai dar ne viskas. Balkone buvo už papildomą vonios ir net studijų vieta! Kiek butai, kur galima rasti kažką panašaus? Galbūt ne. Na, unikalumas visada reikalauja įžūlumu tiek ir nuolatinį polėkiu autoriaus.  

Tekstas: Valeri Bondarenko Nuotrauka: hqroom.ru