Saulėtų dienų El Palacio Egipte – puiki vieta gyventi

Viesbutis Sunny Days El Palaciov Egiptas unikalus. Jis yra formuojama kaip raidė U. viešbutis yra įsikūręs tiesiai ant vandens, kuris leidžia panoraminiu vaizdu į Raudonąją jūrą ir balto smėlio viešbučio kambarių saulėtų dienų langus. ElPalacio Egipte – vienintelis viešbutis Hurgados. apsuptas iš trijų pusių vandens.

Nepaprastai gražūs paplūdimiai pasveikinti Jus grynumą ir balto smėlio. Paslaugų džiugins ne tik patalpose. Kiekvienas lankytojas aplankyti paplūdimį jei švarų rankšluostį, skėčiais ir gultais. Ir ilgiausia Koralinis rifas regione, įsikūręs ant kairės Sunny Days El PalacioHotel, – jis yra neįtikėtinai patogi vieta snorkeling. Jei esate pradedantysis, jūs galite nardyti su instruktoriumi grupėje arba individualiai. Jei ne, tada tiesiog hurgada egiptas atsižvelgti į įrangos nuoma.

Ji siūlo darbuotojų, kalbančių keliomis kalbomis, įskaitant rusų. Ir nors yra 4 žvaigždučių viešbutis, kas mėnesį jis sėkmingai išbandė saugos ir sveikatos standartus.

Pliusai jo vieta ne tik tuo, kad yra 99% yra jūra, bet ir tai, kad jis vos 3 km nuo miesto centro ir 10 km nuo oro uosto.

Nors jūs tikriausiai neturite palikti Sunny Days El Palaciov Egiptas (Hurgada). Alėja šalia viešbučio, ant kurių yra daugiau nei keturiasdešimt parduotuvės, banko, grožio salonas, interneto kavinės, medicinos klinika. Viešbutis gali gauti šią laimikis: gydytojo iškvietimas, vaikų priežiūra.

Patogūs kambariuose yra kabelinė televizija, oro kondicionierius, tarptautinės Direct keliones i antalija dial telephone, mini šaldytuvas, seifas, vonios kambarys, balkonas arba terasa su vaizdu į jūrą, viengubos arba dvigubos lovos.

Viešbutis siūlo konferencijų salė, nardymo centras, vandens centras, lauko suaugusiųjų ir vaikų baseinai, biliardo stalai, SPA centras. Sunny Days El Palaciov Egiptas veikia vaikų klubas. Daug renginių ir konkursų, gimnastikos ir amatų rūmai kartu su savo rankas – visi jūsų vaikai gali gauti iš kvalifikuotų specialistų. Stalo žaidimai, smiginis, biliardas ir statybos smėlio pilis paplūdimyje – tai, ką jūsų vaikas bus užimtas, ir jūs galite atsipalaiduoti ir skirti laiko sau.

Būtų malonus siurprizas svečiams ir daug įvairių patiekalų Rytų ir europietiškos virtuvės. Restoranai ir barai nepaliks sicilija kelione alkanas net reikliausių svečių. Mirette Restorane patiekiami tarptautinės virtuvės patiekalai, o valgyti Aldante – platų italų. Orca – puikus žuvies restoranas, įsikūręs ant kranto. Vestibiulio baras, baras prie baseino, paplūdimio barai ir terasa Baras siūlo Jums gerai parinktą įvairių šaltų ir karštų gėrimų. Yra viešbutyje ir paslaugų – kambarių aptarnavimas.

Apie Sunny Days visada tik geri atsiliepimai. «El Palacio nėra naujas viešbutis, bet mums patiko erdvūs kambariai su rytietišku dizaino baldai. Lagūna – gera vieta maudytis… “- taip, pavyzdžiui, kalbėjo apie viešbutį iš Anatolijus Kieva.Skuchat jūs neturite. Jis veikia labai animacijos komanda organizuoja vakarus su pilvo šokio, muzikos ir specialiųjų teminių programų Egipto Tanowra garsaus šokių ir kitų liaudies spektakliai, taip pat žavinga vostochnyeshou “1001 Nights”. Garsai ir gyva muzika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *