San Franciskas: nuo skalbyklos iki palėpės.

Kas tiki, kad pokyčiai yra ne visada į gerąją pusę, šį kartą sutinka, kad jie vis dar kažkur tikrai reikia. Šiandien, kaip ir teigiamas pavyzdys šio sprendimo leis namuose vadinamas SF Loft. 300 kv. Metrų stilingas, multi-funkcinis, šviesus, neįprasta erdvė.

Kalbėdamas apie patalpų naudojamų vietos pokyčius, kad būtų kinų skalbimo ir už dantų miltelių gamybos fabrikas. Štai trūkčioti, sutiksite. Ir kodėl geriau? Asmeniškai aš tikrai ne pasitikėti Kinijos skalbinius. Dizaineriai Studio Wardell + Sagan projekto matyt taip pat, nes tai yra, kai meistrai įkūnijo drąsiausias ir netikėtų fantazijas ir sukūrė nuostabią nakvynę. Verta paminėti, kad paskutinė pastaba iš pramonės objektų yra, bet su jauku jaustis ir komfortas sukurtas įvairiomis priemonėmis. Ir jei grįžti prie žiniasklaidos, iš palėpės apdaila dominuoja gamtos ir tauriųjų medžiagų, tokių kaip medis, betonas, stilingi baldai, šiuolaikinių objektų, o ne tik šiuolaikinio meno ir daugiau.

Savininkai asmeniškai gali pridėti kažką į tą pasikeitimą, kad švarus su visa koncepcija išlieka ta pati, unikalus. Tačiau pagrindinis lustas būsto Nekilnojamasis krovinių konteinerius dizaineriai ne tik vienas iš jų yra biuro ir kitas – miegoti! Ir kodėl gi ne? Dabar yra laikas. Svarbiausia, kad buvo ramus miegas.

Tekstas: Valeri Bondarenko Nuotrauka: hqroom.ru