Prancuzija. Slidinėjimo kurortai

Courchevel (1300-1850 m)
Kurševela
Kurševela yra vienas iš įspūdingiausių kurortų Prancūzijoje. Jis įsikūręs “Trys Valley” srityje. Nuo nuo 1850 pradžios. metų iki šios dienos Kurševela pasiekė aukštą aptarnavimo lygį ir kokybę. Kurortas yra įsikūręs parduotuvių, aukštos klasės restoranų ir kitų pramogų pasirinkimu kompiuterio. Naktinis gyvenimas čia yra vienas iš labiausiai aktyvūs. Sporto mylintis lankytojai rasti kamaninu takelio ir skrydžių maršrutu kalno su parašiutu, bet kiti – boulingas ir kinas.

Liftai 200
Žalia trasa 47
Mėlyna trasa 94
Raudona trasa 102
Juoda trasa 33
Meribel (1450-1750 m)Meribel
Alpine aviabilietai internetu Resort, kuri jau laimėjo daug meilės. Kurortas buvo įkurtas daugiau nei 70 metų. Be to, 1992 metais. čia Olimpinių varžybų vyko ledo ritulio ir moterų slalomo. Meribel sudaro kurorto centro ir Meribel-motar kaime. Aukso vidurys, puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žiemos atmosferą daugiau slidinėjimo vietą, bet taip pat pakankamai Simpatinė ekspertai. Meribel siūlo platų takelius iš vaizdingos vaizdu į apsnigtus miško takelius ir laukų Lemenuira ir Valtoransa. Už slidinėjimas yra olimpinis bilietai i amsterdama čiuožykla, laipiojimo siena, baseinas, jodinėjimas sniego, Dariaus ir Girėno aeroklubo ir bandomąjį mokykloje. Daugiau atsipalaidavimas boulingas, kino ir naktiniuose klubuose. Visi viešbučiai yra tiesiai ant slidinėjimo šlaitų. Štai čia į kavines, restoranus, bakalėjos ir drabužių parduotuvėse.

Jeigu jūs einate su visa šeima, taip pat galite atsinešti savo mažesnis Meribel siūlo darželio 1,5-3 metų amžiaus vaikščioti, bet vyresni vaikai – slidinėjimo vaikų darželis.

Liftai 200
Žalia trasa 47
Mėlyna trasa 94
Raudona trasa –
Juoda trasa 33
Valtoransa (2300 m)Valtoransa
Sniego rojus. didžiausia žiemos kurortas Europoje. Populiarumą įgijo pigus skrydziai i praha iki sniego kokybė – tiek gamtos, tiek “puštūnų”. Siūlo plačiausią galimybių spektrą pradedantiesiems ir žiemos ekstremistų profesionalams. Net tie, kurie tiesiog stovėti ant slidžių gaus įkvėpė imtis veiksmų, nes peržiūros Valtoransa yra puikus.

Kaip ir “nebus” veiklą, kurortas yra daug parduotuvių, restoranų ir prekybos centrą. Ji siūlo daug naktinių klubų ir gyva muzika grojo muzikantai, puiki vieta atsipalaiduoti po malonaus sporto nuovargis. Jis taip pat yra sauna ir treniruoklių centras. Vaikai gali lankyti gerą slidinėjimo mokykla, plaukimo baseinas, vaikų žaidimo aikštelė.

Liftai 200
Žalia trasa 47
Mėlyna trasa 94
Raudona trasa 102
Juoda trasa 33

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *