Pirkimas nauju transporto priemonių su išperkamoja nuoma

Lizingo naują automobilį galima įsigyti bet kas, be to, dažnai lizingo mokėjimai yra mažiau nei 150 eurų per mėnesį. Šiandien automobilių prekiautojai konkuruoja tarpusavyje, kurti galimus palankias lizingo pasiūlymais, nes vargu ar kas nors nuspręsite pirkti naują automobilį, mokėti už viską iš karto savo vertę. Kai automobilių prekiautojai sukūrė pasiūlymus, leidžia lizingu per vieną dieną, ir be jokio pradinio mokėjimo.

Lizingo esmė yra gana paprasta – lizingo bendrovė nuperka jūsų pasirinktą automobilį, sumokėjus visą sumą, arba iki 90% automobilio rinkos vertę, o tada nuomoti jį jums už tam tikrą mėnesinį mokestį, kaip ir anksčiau sutiko šios sutarties laikotarpį.

Naujos automobilių lizingo pirkimo paprastai siūlomos trijų tipų nuomos ar išperkamosios nuomos, jie yra:

Finansinis lizingas – klientas gali išpirkti savo automobilį palaipsniui, kas mėnesį sumokant dalį automobilių rinkos vertę ir palūkanas lizingo pristatymas. Pasibaigus lizingo laikotarpiui automobilis vėl parašiau jums žodį, be jokių papildomų išlaidų.
Veiklos nuoma – pirkėjas jūsų automobilis nuomojamas iš lizingo bendrovės, mėnesio mokėjimai, palūkanos lizingo pateikimo, taip pat nedidelė dalis automobilio vertės, ar nusidėvėjimo, amortizacijos sąskaita. Lizingo laikotarpis yra daugiau, turite galimybę išpirkti automobilius iš lizingo bendrovės.

Visas paslaugų lizingas – lizingo papildomą pirkėjas gali pridėti automobilių priežiūros paslaugas, kurios kas mėnesį kartu su lizingo mokėjimus. Visas paslaugų lizingo padalinys, mašinų priežiūra, parengtos eksploatuoti transporto priemonės, padangos pakeistos ir kitos paslaugos savo pasirinkimą.

Ieško naują automobilį lizingu, turėsite pasirinkti vieną iš šių trijų tipų lizingas, todėl prieš sudarant nuomos jūs turite suprasti, kuris iš jų yra jums tinka tinkamai ir naudingiausio pasiūlymo.

Dažnai naują automobilį nuomos yra daug pelningiau nei žemdirbystės, tai yra todėl, kad nauji automobiliai yra suteikta truerentnuoma.lt/ garantija, todėl be nuomos mokėjimų, jums nebus gauti bet netikėtai leidžia remonto išlaidas, o rizika, kad automobilis lūžta yra daug mažiau, nei ji turėtų būti naudojama automobiliu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *