Peter turėjo problemų su užsieniečiais Kvietimų

Kaip žinome, su lapkričio 1-2002 įsigaliojo Rusijos teisės aktus dėl teisinio statuso užsienio valstybių piliečių Rusijoje, pagal kurį institucijos išduoti kvietimus atvykti į Rusijos perkelti iš Užsienio reikalų ministerijos į Vidaus reikalų ministerijos užsienio šalių piliečius. Išdavimo kvietimus užsienio piliečiams atvykti į Rusijos Federacijos kelionių agentūroms registruotis regioninių pasų ir vizų tarnybų.

Šiuo atžvilgiu neseniai Šiaurės Vakarų departamento Kooperacijos gauna skundus iš kelionių agentūrų užsiima atsižvelgiant užsieniečiams. Nuo Sankt Peterburgas yra vienas iš miestų šeimininkų Rusija, dabartinė padėtis kelia didelį susirūpinimą. Atsižvelgiant į tai, kad išduodant kvietimus pagal Vidaus reikalų ministerijos technologija dar nėra pakankamai išvystyta, vadovai kelionių agentūrų baiminasi, kad vėluojama gauti vizas gali augti iki dviejų savaičių, o tai labai apsunkina priimančiosios bendrovės darbą.

Didžiausią susirūpinimą, žinoma, išreikšti įmonės, kuri netrukus nustos galioti sutartį su Rusijos užsienio reikalų ministerija – o kitos įmonės veikia ant senų atskaitos skaičiais. Šiuo metu ten buvo http://flymaster.lt/aviabilietai.php labai neaiški situacija. Pasirodo, kad Užsienio reikalų ministerija neturėjo teisės išduoti kvietimus ir policijai Sankt Peterburge, kol ji nėra. Intel vadovas Paul Hoffmann-T sako: situacija yra visiškai laukiniai. Užsienio reikalų ministerija neturi kvietimai, VRM nesuteikia. Taisyklės paaiškinti situaciją, taip pat niekas skambučius. Ir ką tik baigėsi sutartis su Užsienio reikalų ministerija. Turiu labai daug paraiškų vasarą, ir ką daryti, aš nežinau.

Generalinio direktoriaus pavaduotojas Baltijos kelionių kompanija Vladimir Kramarenko sako, kad jo firmos, veikiantis iki senojo numerio, tačiau situacija taip pat kelia nerimą. Kitas nesmagus momentas – patikrinti pasų ir vizų paslaugas visoms įmonėms, kurios priima užsieniečius. Registracija skiriamas už vienerius kalendorinius metus, tada perregistruoti visus paleisti tuo pačiu metu – ir įmonės, ir visoms kitoms bendrovėms. Sumišimas ir grumiasi, atitinkamai, negali būti aprašyta.

Direktorius Tamara įmonės Turservis Kolchin sakė, kad jos nuorodos numeris galioja iki birželio, tačiau situacija turi būti paaiškinta, kaip galima greičiau. Manau, kad tinkamiausias sprendimas būtų išlaikyti galią kurti kvietimus užsienio reikalų ministerija – nustatyti skr oslo galutinį planą tolesnį darbą. Kalbant apie į pasų ir vizų tarnyba registravimo, manau, kad kelionių agentūros turėtų mažiausiai skirti atskirą langą. Aš kalbėjau su kolegomis Maskvoje, ir yra atviri tik du langai – Maskvos sveiki. Bet tai ir įmonės, ir visos kitos organizacijos. Taigi tai yra neįmanoma dirbti. Šiuo metu viza kainuoja 16 rublių kvietimas – mes susitarti dėl pardavimo kainų, pasirengę mokėti daugiau, bet vietoj to nori gauti greitai ir kokybiškas aptarnavimas.

Komisija SZRO PCT atvykstamasis turizmas išsiuntė oficialų laišką paso viršininkas ir vizų paslaugas Policijos departamentas Sankt Peterburgo ir Leningrado srities su prašymu išsiaiškinti situaciją. Komitetas suformulavo nuostatas, kurios, atsižvelgiant į kelionių agentūras, turėtų atkreipti ypatingą dėmesį priimant pakeitimus išdavimo kvietimus procesas:

1. Leisti automatinį naujų sąlygų sutartyse su kelionių agentūrų išlaikant senąjį numerį; Puslapis 2. Apsvarstykite išsaugojimą, remiantis esamų technologijų UPVS išdavimo kvietimus į dabartinius tarifus nesikeis; Puslapis 3. Leisti iki reikalaujamų duomenų išdavimo kvietimus elektroniniu perdavimo – elektroniniu paštu arba diskelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *