Penthausas Londone

Tai rūkas mieste yra apgaubta paslapties, visada stebina savo paslaptį ir neįprasta architektūra. Kur be jos? Galų gale, savo turtinga istorija miesto pakeitė ne vieną kartą, o ne du, bet dabar mūsų akys žvilgsnis apsvaiginimo vaizduotė masto mansarda 765 kvadratinių metrų. Metrų. Jis buvo užsiima projektavimu ir statybos studijoje SUAS (Sir tirpalais). Viskas prasidėjo nuo to, kad architektai, atvyko į rytinėje miesto ir pamačiau trijų aukštų sandėlį, iš karto supratome, kad ten turi būti prabanga namo. Ir kas atėjo jo, matome dabar.  

Pradedant nuo nulio ir turintys ant rankų įspūdingą plotą, dizaineriai nepamiršo apie smulkias detales interjero, nes, kaip žinote, visos didelis ir Grand, kaip laiko ir susideda iš smulkmenų. Viskas buvo taip manė kvalifikuotai ir aiškiai, kad nieko skųstis. Kaip matote, dizaineriai paėmė kaip už baltos spalvos pagrindu. Tai suprantama, nes Londone oras ištisus metus yra labai permainingi ir nepastovus / A visada bus ryškus ir aiškus į gyvenamąją vietą.

Kiekvienas iš trijų aukštų, yra trys miegamieji, ir, žinoma, vonios. Dizaineriai taip pat rūpinosi laisvalaikio savininkams. Holai ir informatyvus praleisti laiką kartu savo žinioje. Yra visos sąlygos surengti mylimų giminių ar draugų, o gal visi kartu.

Tekstas: Valeri Bondarenko Nuotrauka: hqroom.ru