Pavasarį prasideda darbas su valymo dirvą

Augalai ir vejos auga, jiems reikia pasiimti nerasta dirvožemio maistinių medžiagų. Dėl augalai auga gausiai, žemė reikia tręšti ir praturtinti kompostą. Išteklių taupymo, dalis papildas žemė gali susikurti savo. Apie tai, kaip apvaisinti dirvožemį ir gerinti buitinių išteklių naudojimą, portalas senamiescio apartamentai pasakoja parduotuvių tinklą sodininkystės konsultantas.

“Sodas, gėlės, krūmai ir daržovės reikia pavasarį trąšas, dirvožemio suteikia maistinių medžiagų Atskiras trąšų, reikalingų spygliuočių. Tujos, kadagių, medžiai, pušys, ir tt. Savo ruožtu, rododendrų, hortenzija ir mėlynės reikia trąšų rūgšties mėgstantys augalai. rekomenduojama naudoti taip pat specialų trąšos rožėms. Kiekviena iš šių žolelių parduotuvėse galima rasti specialiai sukurta pakuotės. kitus sodo augalus, konkrečių dirvožemio sąlygų nėra, naudingų kompleksinių trąšų. Sudėtingas trąšos, kurių sudėtyje azoto, kalio, fosforo, ir tt, kurie yra subalansuota naudoti tam tikrą laiką laikotarpis – rudenį, pavasarį ar vasarą, sako Gintaras.

Pavasarį tręšti veją

Pavasaris yra svarbi ne tik paruošti dirvą gėlėms ir augalams, bet ir vejos.

Žalia ir sveika veja yra pagrindinis kiemas puošmena rodo Gintaras. Tinkamai tręšti žolę, pirmiausia turite suprasti, žolę ar dirvožemis nėra padidėjusi žemės rūgštingumą ar šarminės lygį. Tai galima padaryti su specialiu metro ar žemės pareikšti mėginius į laboratoriją, bet labiausiai nelygaus paviršiaus pH lygis yra pastebimas. Būtent, jei žemė yra per rūgštus, greičiausiai, žolė bus išsipūtęs samanų. Esant tokiai situacijai žemės reikia trąšų, kuris yra sudarytas iš dolomito, kalkakmenio miltų ir kreidos. Specializuotose parduotuvėse galima vejos trąšos, geležies sulfato kiekis pašalina samanų ir piktžolių augimą.

Praturtinti dirvožemį natūralių produktų

Ekologiškesnis galvoju http://adven.lt/ sodo konsultantas rekomenduoja dirvožemio praturtinimo naudoti turėjimą žaliavas, pavyzdžiui, vaisių sodas, braškių ir rožių galima pabarstyti dirvą ir įtrauktas į krosnį ar židinį gauti pelno. Tai bus ne tik pagerinti PH lygį žemės, bet taip pat apsaugoti augalus nuo kenkėjų ir vabzdžių. Panašiai, tręšimas gali sukurti kompostą, kuri suteiks sodui ištisus metus. Tai labai paprastas sprendimas sutaupyti Šiukšlių išvežimas ir trąšų pirkimą. Siekiant konvertuoti į organines atliekas dirvožemyje papildų, remiantis svarbiausia, teisingai kompostas balansavimo ir papildai biokomposto. Jie padės atliekų irimo greičiau ir geresnės kokybės trąšos atsirasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *