Paslaptingas butas B6 su neįsivaizduojamu interjeru

Galiu lažintis, kiekvienas iš jūsų … Į interesų, kad panašus interjero butai, mes svarstome šiandien, jei jūs kada nors patyrė, ir tik tada sapne.

Pradėkime nuo pradžių. Projekto autoriai buvo padaryta dizainerių iš Baraban + studijoje, kuriai vadovavo architektas Nikolajus Gulykova. Po gyvenamojo projekto rezultatus, buvo gana paslaptingas vardas B6. Kai pažvelgiame butų, daugelis gali būti įdomu, kas yra jų savininkas? Na, visų pirma, žmonės, ir, antra, kūrybingą ir inovatyvią, kitaip kaip paaiškinti pisuarai fojė buvimą, atlikti baldų funkcijas. Tai tiesa, gyventi su ironija ir ironija dar jokios žalos, kiek Svečiai nereikia pamiršti, kad jis yra, o, dekoratyvieji elementai, o ne veikiantis.

Kelionė į šį studijoje, ir tai buvo padaryta tokiu stiliaus apgyvendinimo, jūs manote, kad jums buvo kai Paryžiaus teatre. Negalima priskirti prie jokių vieno stiliaus gyvenamosios dizainas – taip, tai nenuspėjamas ir įvairus. Kad tik yra šiuolaikinės, madinga ir senovinių baldų derinys. Beje, kai kurie dalykai iš įvairių dizaino namų, pavyzdžiui, Baxter, B & B, Tolix, Herman Miller, yra daugiau nei 80 metų. Be to, grįžti į asociacijas apie muziejų, verta pažymėti, kad visas butas puošia įvairių paveikslų ir meno objektų žinomų menininkų ir dizainerių. Tiesą sakant, vaikščiodami šio gyvenamosios vėl ir vėl įsitikinęs, kad humoras ir ironija – visą mūsų gyvenimą. Be jo niekur.