Nariai nepalaiko mikroįmonė mokesčio tarifą mokymus

Seimas Biudžeto ir finansų (mokesčių) komiteto vertinant pasiūlymus dėl pakeitimų mikroįmonė mokesčio įstatymo prieš antrąjį svarstymą, nebuvo už mikroįmonių mokesčio tarifo padidinimo, ir atmetė kriterijų pakeitimus, kuriuos turi atitikti mikroįmonėms.

Komisijos narys nepalaikė romaną Naudin (VL-TB/LNNK) siūlo nuo 70 000 iki 100 000 latų didinant kalendorinių metų apyvartos, kurioje mikroįmonė neturi būti viršyta. Pinigai ir paaiškino, kad šis pasiūlymas bus vertinamas atsižvelgiant į jo pasiūlymą kontekste 5-10 padidinti maksimalų skaičių darbuotojų mikroįmonėms.

Pavaduotojas sakė, kad, pavyzdžiui, buvo atsižvelgta į Austrijos ir Vokietijos Rengiant šiuos pasiūlymus, taip pat Europos Sąjungos apibrėžimas mikroįmonėms. Jis taip pat pabrėžė, kad šie klausimai yra iš verslo asociacijų fokusavimas, taip pat mikro-įmonių savininkai, kurie tiki, kad turėtų būti skatinamas apyvartos riba. Savo ruožtu, didinti darbuotojų skaičius šiek tiek pinigų dėl to, kad tai yra geriau, kad žmonės iš šešėlinės ekonomikos, taip pat sukurti mikro, o ne palikti toli idėja.

Komisija taip pat parėmė EP Elina Silina pasiūlymą, kuriame numatyta maksimali apyvarta sumažinta iki 40 000 litų. Vyriausiasis Jonas Reirs (V) sakė pvz kryptis būtų sveikintina, tačiau dabartinė sistema veikia, todėl ji nėra dabar būti pakeistas. Be to, Finansų ministerija, dėl apyvartos ribą pasiūlymai nurodė, kad mikroįmonė schema siekiama išsaugoti ir turėti atskirą diskusiją, jei vienas nori pakeisti sistemą.

Tuo pačiu metu, komiteto nariai atmetė Silina pasiūlymui, kad mikroįmonė mokesčio tarifas bus padidintas nuo 9% iki 15%. Nariai, numatytos laipsnišką mokesčio tarifo padidėjimą 15% ir pasiekė 2017 metais.

Nei taip pat parėmė Silina pasiūlymą padidinti mikroįmonė mokestinės pajamos yra pervedamos į valstybinio socialinio draudimo įmokos sudaro dalį. Tačiau komiteto nariai pažymėjo, kad šis klausimas turėtų būti tolesnės diskusijos dėl galimų pokyčių ateinančiais metais.

Pakeitimai mikroįmonių mokesčio įstatymas Saeima plenarinėje sesijoje bus aptartas vasario 28 d. Pakeitimu nustatyta, kad mokesčių mokėtojas bus nustatomas rūkyti datą ir taikytiną mokesčio tarifą, jei mikroįmonė mokesčio deklaracija yra išsiaiškinti ankstesnių metų duomenis.

Įstatymas taip pat bus mikroįmonė mokėtojas atsakomybės, jei darbuotojai nėra perspėjo mokesčių vengimas režimo pasikeitimo su kito mokestinio laikotarpio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *