“Moduliai Ryga” neigia santykius su drebulys biurų pastatas

Statybos UAB “moduliai Ryga” nėra susijęs su paieškos vyko trečiadienį biurų pastatą Āgenskalna Street 33, Riga, atsižvelgiant į bendrovės pranešimai spaudai.

Kaip pranešama, trečiadienį po pietų, policijos reidas Ekonomika Rygoje, Āgenskalna gatvėje, kur “moduliai” grupės biurai. Iš statybų bendrovės “paieškos Pārdaugava pranašauja portalas” Pietiek.com “.

Statybos įmonė pažymi, kad “moduliai Ryga” priklauso biurų pastatas vyksta tyrimas nėra susijęs su statybos kompanijos “moduliai Rygos”.

Šis biurų plotas pastate yra išnuomotas keliems subjektams.
Trečiadienį, žiniasklaida yra neišsamūs ir klaidingi faktai interpretuojami ir žalą, kurią patyrė bendrovė “moduliai Rygos” ir bendrovė nurodys, kad ji svarsto “tolesnių veiksmų vyksta į teismą už šmeižtą.”

Išsami informacija apie pagrindinės bendrovės “moduliai Ryga” nėra, bendrovė pareiškime.

“Moduliai-Riga” atstovė Ieva Šaripo portalas “Delfi” sakė, jei įmonė ir toliau dirbti įprastą ritmą.

Šaripo ir negalėjo pasakyti, ar Āgenskalna Gatvė 33, taip pat įmonė, kuri nėra susijusi su “moduliai-Riga” ar jos pareigūnų. Kaip “moduliai-Riga” darbuotojai, nėra jokios informacijos, kas baudžiamoji byla Ekonomika policija reidas trečiadienį.

Kaip pranešė nacionalinės policijos Ekonominių nusikaltimų departamentas trečiadienį sukrėtė savo įmonę, kuri yra įsikūrusi Rygoje, Āgenskalna gatvėje.

Kadangi portalas “Delfi” patvirtino policijos atstovė Cynthia vyrą, policijos procesinės veiklos vyksta įrašus baudžiamajame procese. Vyras ir pasakė, kad šiuo metu nebus atskleista, kas tai yra nusikalstama veikla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *