Prabangūs namas Minsko Ždanovičių kaime!

Tekstas: Olga Nehlebova Nuotrauka: Nekilnojamojo turto agentūra “Evronedvizhimost 2002” Namas, įsikūręs kaime Zhdanovichi-1, yra pakankamai visiems: šeimininkams (4 miegamieji, studijų, skalbimo kambarys) ir svečiams (namų 3D kinas, baseinu gatvėje) ir net automobilius (dvigubas garažas ir 14 arų žemės sklypas).

Bendrosios charakteristikos

kaime Zhdanovichi dažniausiai susijęs su liūdnai pagarsėjusio Minskers visose srityse, tačiau name, apie kurį mes kalbame šiame medžiagos pavadinimas yra išskirtinėje srityje, kur tik keliasdešimt pastatytas namus (apie 35). Zhdanovichi-1 dalis yra apsuptas miško, todėl daugiabučių kompleksų skaičius čia, greičiausiai, nebus augti. Andrew Medyannik, nekilnojamojo turto agentai agentūra “Evronedvizhimost 2002”: “Šioje šalyje gyvenviečių kainą dėl žemės sklypą prasideda nuo 600 tūkstančių kub. Galbūt elito gyvenamųjų srityje rodiklis. Čia kažkiek unikalioje vietoje:. Netoli miesto, supa miškas ir specialiai įrengtame paplūdimyje Minsko jūros ” Nepaisant to, kad namuose baldai yra išdėstyti iš dalies, bendras įspūdis yra teigiamas namų puošmena. Pavyzdžiui, garbanotas kėdės, footstools šviesus, spindintis santechnikos, tiksli apdaila dekoratyvinis raštas ant vonios kambaryje plytelės, skraidymas laiptais – visa tai sukuria harmoningą aura erdvę.

Interjero

Uosis-pilka, imtasi pirmajame aukšte interjeras sukuria diskretišką kilnus foną baldų ir kitų interjero detalių, kurios yra šios spalvos diapazone fonas skaityti aiškiai ir grafiškai. Alla Solovieva, architektas: “Interjero stilius gali būti priskirta minimalizmas, kurioje kai kurie baldai ir apdailos ornamentika padaryti drąsų aromatą. Tinkamas zonavimas pirmame aukšte su maksimalų funkcionalumą leidžiama naudoti erdvę laisvo išplanavimo organiškai įsikūręs virtuvė, valgomasis, namų kinas su minkštu sofa ir židiniu, nereikia prarasti erdvus kambarys jausmą. Atskirai galite pažymėti virtuvės ir virtuvės įranga vietą. Patogi vieta skalbimo ir kepimo paviršiaus virtuvės saloje leidžia šeimininkė virimo kalbėtis su savo šeima ar svečiais. “Bendra erdvė sukūrė dizaineris, leidžia jums žaisti su šviesa, sutelkti dėmesį į konkrečias detales. Atsarginių meno objektų trūkumas sukuria grynumo ir laisvės pojūtį. “Kiekvienas interjeras yra logiškas išplėtimas namo, jo išorė. Šiuo atveju pastato, dizaino elementų išdėstymas, dideli langai tapo geras pagrindas kurti minimalistinio interjero. Architektas, kaip matėme, siekia suteikti namus su natūralios šviesos: ji naudojama skaidrias struktūras – stiklo stumdomas duris ir dideli langai iki grindų. Nuotaika į kambarį galite nustatyti specifines apšvietimo scenarijus, nes jis pabrėžia ne tik natūrali šviesa, bet ir liustra su audinio klostuotas Umbra per židinio zonoje stalo – prislopintos šviesos sconces virtuvėje – didelį funkcinį šviestuvą. Visi armatūra su lygaus kontūrų, todėl jie subalansuoti interjero ir suteikia jai papildomų jaukus”.

Išvados

Apskritai, iš gyvenvietėje Zhdanovichi 1 aptakus, supaprastintos ir ergonomiškas name interjerą. Visų pirma tokios galimybės bus dėkingi modernią kūrybinę laisvę individui. Bet vidus galima pridėti spalvų dėmės ir keletas transformuoti, keisti pats. Nors žmonėms, kurie mėgsta siauresnį minimalizmas, interjero, gali būti imtasi kaip visiško sukūrimo, kaip ir TruerentAuto – prabangių automobilių nuoma Minske su gera kompanija.