MINSK: name Provanso stiliaus name (Gorodische)

Tekstas: Olga Nehlebova Nuotrauka: Nekilnojamojo turto agentūra “Evronedvizhimost 2002” Šalis namas piliakalnis – maksimalus artumas Minske (12 km nuo Maskvos.), Malonaus kaime su išvystyta susisiekimo sistema (šildymo, karšto vandens) ir dizaino projekto A Provanso kaimo stiliumi ,

Vasara – laikas šalies šventę. Štai kodėl mes nusprendėme išsiaiškinti, ar ten yra iš prabangių vilų kapitalo pakraštyje gražus interjero ir pilnas paketas patogumais žmogui, kuris yra įpratęs prie miesto bute.

Bendra charakteristika

Išoriškai šalies namas piliakalnis primena gyvenvietėje: santūri, tačiau aukštos kokybės medžiagos padaryti name eksterjeras, kurių plotas 172 kv.m, paprastas, o ne prašmatnus. Bet tai Suprantama pritraukia didelius medinius langų su stiklo paketais iš maumedžio, erdvia terasa ir tikslumą vykdymo atsukta į namą.

Tačiau priemiesčio teritorijose žavesio ne tik namuose, kur galite praleisti savo laisvalaikį, bet taip pat ir žemės akrų, kad gali pakylėti, kad jis yra patogus ir gražus.

Andrew Medyannik, nekilnojamojo turto agentai agentūra “Evronedvizhimost 2002”:

Šalyje, name 8 arų žemės, ant kurios sukurti unikalų Apželdinimas, kuris yra išlaikomas geros būklės su automatine laistymo pagalba. Be to, namo vieta yra labai naudinga: terasa su vaizdu į ežerą, šalia vaizdingo Yuhonsky rezervo. Trumpai tariant, svajonių namuose ramiam poilsiui gryname ore . “

interjeras

Pirmas dalykas, kurį svečias mato – eksterjero. Kas tai yra šiuo atveju?

Dizainerio komentaras. Paul Sergunin, dizaino studija «Unikalus dizainas Įmonės»:

Pirmas dalykas, kad akį yra perpildyta spalvų eksterjero į interjerą. Santūri spalvų perliniu pilkšvais smėlio spalvos tonai su purslų iš natūralaus medžio puikiai dera su aplinka. Prancūzijos langai įsileisti daugiau šviesos į kambarį. Interjeras gavo ramus, lygus, sumetimais. Net eklektiškas dvasia dalykų, neperveržkite dėmesį, ne skauda akis, ir tinka harmoningai į bendrą vaizdą . “

Visas renovacija namo padarė 2017 m, todėl kai kurie kambariai neturite pakankamai vidaus detales, kuri atneš individualumą ir pabrėžia kambario priklausymą konkrečiam asmeniui.

“Apskritai, interjeras buvo labai kietas ir įdomus, jis lieka tik teisingai pasirinkti baldų ir dekoro, o ne prarasti erdvės ir šviesos pojūtį. Stilistiškai, yra ištyręs kažkas Flandrijos stiliaus, kažkas Gustavian, bet ne savo gryna forma, o kartu su klasikinės anglų ir prancūzų kalbomis Provence “.

vietoj Epilogas

Brangus žemės kaime ir sukelia didelę kainą name, kuriame harmoningai dera miesto privalumus pakabukai iš kuklios name gyvenvietėje. Tačiau, priežiūra šio namo – šildymą, karštą vandenį, saugumas – jūs net negalite rūpintis, o ne nerimauti: dabartinė automatizuotas vaizdo stebėjimo sistema, automatinė laistymo, šildymo galite padaryti tai patys.

Šaltinis: http://dezign.by