Mega Erts yra 3h spūstys, Bankokas

Mega Erts busin išlaidų yra 3h spūstys, Bankokas
Kadangi dauguma mėgautis transporto rūšis Bankoke gali atpažinti greitųjų laivų, kurie plaukioja upe. Tai galimybė išeiti iš šio crazy mažai eismo gatvėse. Kelionė yra tamsiai izbaudāms (mokėti pinigus už turistinių turų ant vandens yra nesąmonė, greitaeigis kateris, kurį 0,50 € galite tikrai gauti kelionė save patys). Stebima bankams apšviestas puošnus šventyklų, dangoraižių, valtis dokus.

Mr.Yo – Geriausias vegetariškas maisto Pavārs keliautojas geto rajone, Bankokas
Mano mėgstamiausia vieta (vienintelė vieta, aš galiu jį vadiname mėgstamiausia ten) Bankokas vadinamas kuprinės getas demokratija aikštėje. Tai turistų kampelis Bangokā lankoma keliautojų iš viso pasaulio. Pigūs turizmo nakvynės namai (išsinuomojo 5 EUR kambarį), dienos ir nakties rinkos, maisto stendai, gatvės kavinių, negailestingai naktinis gyvenimas iki aušros. vieta Jis turi savo aurą , gražią neskubantis vaikščioti per rajono gatvėse, paragauti per vaisių kokteilis ir mėgautis savo pilvuką su fantastinis tajų maisto.

Tajų labai mylimas ir Gerbiami karalius, Bankokas
Tajų karalius čia yra labai didelė garbė. Negali nepastebėti karališkųjų portretų kiekvieno gatvės kampo.

Vieną dieną mes nuvykome į couchserfinga savaitę susirinkime Bankokas. Couchserferu įmonė yra aktyvi ir atitinka kiekvieną savaitę savo alų trečiadieniais. Mes rasti tiek vidaus, taip pat asmenims, atvykstantiems iš Europą ir europiečius, kurie atvyko į Bankoką už pelną. Gyvenimas čia yra pigus (pagrindiniai išlaidos, pavyzdžiui, maisto ir čia išsinuomoti butą yra labai pigu, kaip į vieną iš gatvės restoranuose mokėti 0,70 €, butas su basienu ir fitneso sumokėta apie 500 €, jos nuomone valgio, buto lygis gali būti nuomojamos Bankokas 500 EUR mėnesį). Kas čia dirba europiečių dirba? Kas ir kur. Mes kalbėjosi su vaikinų, kurie mokoma Tailando agnļu vietos kalba. Anglų kalbos mokytojų yra didelė paklausa čia. Kuris iš ginklų prekybos eiti, jie yra eksportuojami į Europą, padirbtų ženklo drabužius.

Bangoka yra puiki vieta organizuoti vizą mūsų m kelionę per Aziją. Bankokas yra visas Azijos ambasadas. Per dieną mes buvome Laosas, Kambodža ir Vietnamas ambasados ​​organizuoti būtinas vizas.

Kinų Užkandinė aišku Tikslinė grupė, Bankokas
Bankokas yra ne iš tų vietų, kuriose bus grįžti. Šis masinis ir triukšmingas metropolis, labai varginantis, ir man atrodo, neįmanoma rasti šioje aplinkoje energijos arba vietoje atsipalaiduoti šaltinio. Kodėl negali nuslėpti fakto, kad aš taip džiaugiuosi, kad mes einame.

Mes kišenėje 11h Natko traukinio bilietų (“Aš negaliu”, jis bus “artimiausiu metu” kelionės) į Tajų / Laoso pasienio miestelis Ubon Ratchatani. Kitas laikas parodys, kaip mes darome, Laose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *