Medinės grindys arba betonas su granitų

Medinės dangos išvaizda skirtingo dydžio diskais arba trinkelės, dydžiai gali skirtis atsižvelgiant į žurnalo skersmens. Dangos neturėtų būti arti vienas kito, tai bus gana dideli tarpai, kurie užpildo smėliu. Mažiau pūvančius sklandžiai pjautinės bruģis. Norėdami prailginti gyvenimą jis mirkyti su medžio apsauginėmis priemonėmis. Medinis grindinys neturi didelio mechaninio atsparumo. Šaligatvis estetiškai gražus ir dekoratyvinis, grakštus kojos, kaip įkaista saulėje. Medžio grindinio arba terasinės lentos privalumai:
natūralaus
dekoratyvinis
saulė nėra šilumos, nereikia pritraukti šalta
malonus basomis
drėgnas oras yra ne taip slidus, kaip medinių denio.

Trūkumai: sunku išvalyti, ne visada patogu vaikščioti, mechaniškai nerimtas.

Klinkerio yra santykinai nauja ir dar tiek mažai matomas kelyje ir ploto viršelio medžiagą. Jie yra labai patvarus, labai aukštos temperatūros kūrenamų molio plytų. Klinkerio grindinys atlaikyti krūvio ir ilgaamžiškumą panašus į natūralaus akmens, lengva derinti su kitomis grindinio medžiagos. Klinkerio grindinio privalumai: natūralaus, labai patvarus, patvarius, idealiai lygus, patogus pėsčiųjų, lengvai pataisomą. Trūkumai: ribotos formos ir spalvų pasirinkimas.

Kitos dangos.

Granito plytelės savo aukštą kainą, nes paprastai yra mažai paklausa. Tačiau tai yra išskirtinis, labai gražus, natūralus, lengvai prižiūrimas, patvarus, bet trapi medžiaga. Galimos vietos ir medžiagas, importuotas iš Estijos. Nėra ilgalaikis ir laikui bėgant suskilo.

Plastikiniai ląstelės yra ilgaamžiai, šalčio ir drėgmės atsparus, lengvas, gana brangus medžiaga. Naudota sustiprinti tose vietose, kur kartais reikia įvesti automobiliu žolės.

Grindinio išlaidos priklauso nuo kelių veiksnių. Pavyzdžiui, kainų struktūra yra nustatomas padengti gamybai, sąnaudos, kurios priklauso nuo dirvožemio ir jo charakteristikas. Taip pat turi būti vertinamas kokiais tikslais asfaltuotas plotas bus teikiama. Jei jis bus eiti per automobilių, šaligatvis turi būti stipresnis, vadinasi, galbūt brangesni. Taip pat svarbus yra grindinio pasirinkimas – tipas ir medžiaga (betono dangos, akmens grindinys, medinis grindinys). Ypatingas dėmesys skiriamas tinkamai ruošiant substratą.

Pigiausia kaina turi betono danga. Kaina gali svyruoti nuo 6 iki 8,5 EUR/m2. Betono grindinio įtakos cemento kainą, kokybę ir storio grindinio kainą. Dar kaina gali būti paveikti pasirinktos akmenimis spalvos. Medienos grindinio kainos yra panašios betoninės grindinio kainos. Brangiausia yra granito grindinio, kaina gali siekti iki 20 eurų už kvadratinį metrą. Dolomitas grindinio išlaidos paprastai apie 15 EUR. Žinoma, nei lopyti kaina taip pat turi įtakos atstumas iš kurios jis yra tiekiamas ir akmenimis dydį teritorijoje. Medinės grindys ir terasinių lentu kainos galima paliginti su www.sigmista.lt, priekiaujančia ir statibinę medieną.

Tiek pigus ir brangus poreikis stiprios, akytas, lygaus pagrindo, dėl kurių išlaidos yra ne verta išsaugoti. Ne siauras pėsčiųjų, nei vežimas pavara automobilis ar plotas negali būti pastatyta ant minkšto, derlingos žemės – padengti, šaltis projektą. Keliai ir kvadratėliai, tikslingai transporto judėjimą, parama turi būti ypač atsargūs. Vietovėse, kuriose yra aukštas gruntinis vanduo drenažas yra būtinas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *