Lipman pasirengusi gelbėti “metalistų mainais už Segala ir Zaharjina akcijų perleidimo kreditoriams

Finansinių sunkumų kaip “Metalurgs” (LM) akcininkas Kirovas Lipman pasirengusi su 10 milijonų investicijų į įmonę vykdyti gelbėjimo darbus, kai kiti du akcininkai Ilja SegalS ir Sergejus Zaharjins jo akcijos bus pervestos į kreditoriaus organo portalo “Delfi” sakė teisininkas Paulius Lipman Rebenoks .

Jis pažymėjo, kad Segala ir Zaharjina akcijos scenarijų, nes jis reiškė viešąją erdvę, perkelti iš LM kreditorių rinkinį. Šiuo metu ji vis dar nėra visiškai aišku, kad teisinė forma perėjimo. Būtų aiškiau, po dabartinio “Prudentia”, už Segal ir Zaharjinam sprendimo termino pabaigos.

Konkretūs duomenys apie tai, kaip praleisite perėjimą gali atsitikti Rebenoks nebuvo įgaliotas atskleisti. Jis pridūrė, kad akcija “areštai arba bylas” netrukdo akcijos būtų pakeisti rankas.

Jei Lipman siūlau padaryti būtų priimtas, bendrovė galės tęsti darbą iš karto – pirkti žaliavas, mokėti už dabartines sąskaitas ir “verslo iekustināsies”, kreditoriai galės priimti sprendimus dėl ateities.

Rebenoks pažymėti, kad vien 10 milijonų neužteks – gelbėjimo reikalaujama kompleksinį sprendimą, ir tokia strategija jo klientas jau turi.

“Delphi” jau praėjusią savaitę pranešė, kad klubo kreditoriai pasamdytas konsultantas “Prudentia” iškėlė “Metalurgs” akcininkai Zaharjinam ir Segal ultimatumą, pagal kurį jie būtų pirmadienis, 19. Rugpjūtis perkeltas kreditoriai klubas priklauso tai priklauso bendrovės akcijų.

Lipman, kuris jau pareiškė norą investuoti “Metalurgs” gelbėjimo kreditoriai anksčiau reikėjo dešimt milijonų, pareiga grąžinti akcijas nebuvo nominuota. Jis pasiskelbė Lipman.

“Kreditorių klubas yra daug ir įvairių susirūpinimą, bet pirmiausia ir svarbiausia yra tai, kad reikalavimai yra įvykdyti, ir geriausias būdas juos patenkinti yra užtikrinti, kad įmonė grįžta į darbą ir galės grąžinti savo įsipareigojimus”, portalas “Delfi” sakė ūkio ministras Pavļuts.

Įmonė turi finansinių sunkumų. Įmonės pagrindinė pramonė dėl apyvartinių lėšų trūkumo buvo nutrauktas. Savo ruožtu, įmonės pagrindiniai kreditoriai, įskaitant iždo, ieško būdų, kaip sutaupyti ligotas įmonę. Tiek kreditorių, klubas ir bendrovės vadovybė šiuo metu ieško investuotojų bendrovės.

Liepoja teismas gegužę bendrovės teisinė apsauga Teismo ir paprašyta pateikti įmonės 26 liepa gelbėjimo planą. LM teismas su prašymu pratęsti skirtą už mėnesio planą, kuris teismas patenkino pateikimo terminą.

LM yra didžiausias darbdavys Liepojoje – įmonėje dirba apie du tūkstančiai žmonių. Bendrovės akcijos dėl “NASDAQ OMX Riga” antrąjį sąrašą. Įmonė yra privati ​​ir didžiausi – Zaharjins, SegalS ir Lipman.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *