Laikas Žiema Namui!

Šaltu oru pradžios mes visi pasikeitė drabužius šortai ir marškinėliai šiltas vilnones liemenes ir kelnes. Be to, automobiliai žiema padangų pokyčiai jau nebėra tiesiog už kampo, o lango skrapišu sezonas jau atidarytas. Artėjant žiemos neturi pamiršti apie namą rengiasi didinti savo piliečių komfortas, saugumas ir, galbūt, sumažinti priežiūros perkraustymo paslaugos išlaidas.
Pagrindinis paruošimas žiemai paprastai prasideda su vizualiai vertinant ir remontui, jei būtina nustatyti. Nepriklausomai nuo to, ar namas turi būti paskirta naują pleistrą žiemos sezonui paruošti tiek savo viduje, tiek išorėje.

Kartą per metus samdyti profesionalus kaminkrėtys, ir leidžia jums valyti kaminą, taip pat įvertinti jo būklę.
Kaminų dangtelis taip pat turi būti patikrintas ir įsitikinkite, kad nėra pažeistas, dėl kurių išmetamųjų gali prasiskverbti lietus, sniegas, paukščiai ir kenkėjų. Jei yra pažeidimų, reikia remontuoti naudojant patvarių medžiagų.
Mūrinis kaminai turi būti patikrinta, ar skiediniai nėra įtrūkimų. Trumpalaikis sprendimas ištaisyti skiedinio sąnarių gali būti naudojamas šilumos sandarinimo, bet ilgainiui jie turėtų būti visiškai atkurta.

Kruopščiai tyrimų stogo danga. Jei radote kruopščiai dėvėti lapą medžiagos, jis turi būti pakeistas. Patikrinkite mansarda vėdinimo liukai kaip paukščių lizdų ir nuolaužų gali užkimšti.

Nuvalykite latakai, rodomos panaikinimo lapai ir sukauptą šiukšles.
Tegul vandens kanalizaciją patikrinti, kad jie neturi padalinti. Jei būtina, jos turi būti taisomas naudojant specialias lipnias juostas.
Įsitikinkite, kad vamzdžiai yra tinkamai prijungtas ir pritvirtinti sandariai, nes kitaip jis gali tapti Namas ir nukristi.
Būtinai patikrinkite kanalizaciją notekteknes, nes jie turi būti pakankamai toli susiduria nuo namo pamatų.

Patikrinkite sienose. Jei trūksta, kad kažkur yra arba sugadintas dailylentės atstatytas.
Įsitikinkite, kad išorės sienos namuose yra be tarpų. Tačiau, jei jie rasti, naudinga silikono hermetikas.
Peržiūri plotą. Jei kuri nors krūmas arba medis šaka eina per arti namo išorinių sienų, būtina sumažinti.

Langai ir durys

Patikrinkite, ar langų ir durų ribų nėra suformuoti ritininės. Ji naudojama užpildams silikono hermetiku.
viduje

Palėpė

Peržiūrėti mansarda izoliacija. Jei viršutinė sijos yra veikiami, tada vienas turėtų apsvarstyti galimybę papildomai apšiltinant diegimą.
Taip pat reikėtų apšiltinti vietas aplink mansarda liukas, kad per vėsus oras neturi patekti į namą.
dūmų detektoriai

Pakeiskite detektoriaus baterijas ir patikrinkite, ar jie dirba, kaip reikalaujama.

Sienos

Oro srautas testas namas. Naudokite apšviesta žvakių ar smilkalų lazdelės nustatyti vietą, kur teka oras. Jei reikia, aizblive tarpus aplink durų, langų ir kitų objektų, kartu su namo iš išorės gali tekėti į šaltą orą.
langai

Priklausomai nuo lango tipas, medžiagos, nusidėvėjimą ir izoliavimo lygį, papildomo lango izoliacija naudojant tarpiklius arba specialių lipnias juostas.
židinys

Patikrinkite, ar kaminas sklendė veikia tinkamai ir kamštį, kai židinys yra nėra skirtas būti naudojamas.
Peržiūrėti židinys mūro naudojamas plytų ir skiedinio. Jei reikia, siūlė korekcija naudojant hermetikus.
vamzdynai

Patikrinkite, ar įtrūkimų vamzdynais. Mažas atotrūkis naudojant stiklo juostos atveju. Jeigu nustatoma, padaryta didelė žala turės skambinti santechnikas ar keistis pažeistus skyrius tų pačių jėgomis.
Kartą per kelerius metus, reikėtų samdyti profesionalus ir švarius vamzdynus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *