Kotedžas gatvėje Darovsky

Trijų lygių namas ant tako. Darovskikh – gyvenamasis plotas su dizainerio dekoro 495 metrų, kurį sudaro 4 miegamieji, studijų, 5 vonios kambariai, sūkurinė vonia, kino, biliardas ir 7,4 šimtus žemės dalis su kraštovaizdžio dizainas. Tekstas: Olga Nehlebova Nuotrauka: Nekilnojamojo turto agentūra “Evronedvizhimost 2002”

Bendra charakteristika

Brangūs baldai – tai ne tik prabanga, bet ir priemonė pabrėžti individualumą namo. Namelis Drozdy tai rodo: juodi kėdės su raižyti nugarą, balta virtuvė be parengti išsamiai – visa tai prideda pipirų ramioje, ryškus išvaizdą namuose.

Komentarų Andrew Medyannik pagal nekilnojamojo turto agentas “Evronedvizhimost 2002”:

“Space Invaders – elito plotas. Jos pelningumas ir rinkos poreikius geriausiai šie skaičiai: kaina tegus ant žemės rajone sklypas prasideda nuo 350 tūkstančių kub. Už šimtą. Plius plotas yra labai paprasta naudoti. Patekti į miesto centrą, nereikės išleisti daugiau nei 30 minučių “

interjeras

Daug kvadratinių metrų leidžiama kurti interjerą, o ne išstumta į siaurą sistemą. Štai kodėl name dizainas jaustis erdves, erdvės ir standumą.

Komentarų Paul Sergunin, dizaino studija «unikalaus dizaino ĮMONĖ»:

Pirmas dalykas, kad sugavimai savo akis – tai vienspalvis interjero paletę. Atsižvelgiant į tai, kad interjeras yra aiškiai matyti eklektiškas stilius, spalvų paletę yra labai kompetentinga ir originalus: iš kelių epochų ir stilių mišinys yra labai lengva išbandyti įvairių atspalvių pilka, juoda ir balta.

Bet į vidų tai yra labai svarbu pasirinkti tinkamus medžiagas ir tekstūras. Jie turėtų atnešti niuansų pabrėžti svarbiausius dalykus, pridėti įdomių pastabas interjerą. Šioje viloje – veidrodyje plokščių židinio, blizgus ažūriniai nugarą kėdžių, chromo lempa virš stalo . “

Dėmesio, yra reikalingas ir brangus vandentiekio: sūkurinė vonia, kriauklės su sudėtinga kojos, veidrodėliai didelio rėmo ir vėl spalvų schemą vonios kambariai – juodos dėmės, žaisti ant Priešingai šviesos sienų, grindų.

Paul Sergunin, dizaino studija «Unikalus dizainas Įmonės»:

Dabar interjeras yra labai kompetentinga ir prabangus pamatas tolesniam įdaru dekoratyvinių elementų. Smulki buitinė daiktų, galbūt, interjero tapyba, pilnai atgaivinti vaizdą ir iš karto pateks atskirus savininkus . “

išvados

Be pagrindinių privalumų, kurie yra bendri visoms elito kotedžai, namas ant Darovskikh, pastatytas tik 2016 (renovuotas 2017 m pagamintas), gali pasigirti šildomas baseinas ir apšvietimas (gatvėje), kambarys ir vieta, bus aptikti bet kokį GPS – navigator.

Šaltinis: deZign.by: butų interjerai Baltarusijoje