Kinija maisto skandalas dar kartą: didelio masto žiurkė ir lapės mėsa paklausti jautienos

Kinija areštavo daugiau kaip 900 žmonių grupę, kuri buvo užsiima didelio masto padirbtų mėsos prekyba, įskaitant žiurkių ir lapių mėsa kelia jautienos ir ėrienos, paskelbė Kinijos ministerijos Viešojo saugumo, pasak britų BBC.

Iš viso Jiangsu ir Guidžou provincija nustatė 382 atvejus, kai mėsa švirkščiamas su vandeniu, parduodami netikrą ėrienos ir jautienos, užkrėstą mėsą, toksiškos ir kenksmingos mėsos produktus. Kinijos ministerijos Viešojo saugumo pavēstījusi apie 904 įtariamųjų arešto ir konfiskavo daugiau nei 20 000 tonų įvairių rūšių padirbtų mėsos produktų.

Guidžou provincija net rado atvejai vištienos kojų buvo mirkomi vandenilio peroksidu. Ministerija taip pat atskleidžia, kad prieš baudžiamosios rūšies mėsos prekybininkams operacija buvo organizuota pagal platesnio tyrimo aprūpinimo maistu saugumą šalyje sistemą.

Kinija maisto skandalai prekyba įprastas reiškinys, žinomų atvejų, kai atviras ratas padirbtų prekybos – iš tiesų jie buvo tvarkomi atliekas.

Tarptautinė dėmesį ir pasmerkimą 2008 buvo apdovanotas vadinamasis kūdikių pieno miltelių skandalą, kuris teigė, kad šešių šuniukų gyvybes. Tuo metu gamintojai pridėta melamino pieno miltelių, kad atrodytų turtingesnis baltymų. Melaminas yra cheminė medžiaga naudojama daugelyje produktų, įskaitant klijus ir gumos įvairovė.

Po to panika du kaltinamieji nuteisti mirties bausme sušaudant, tačiau vienas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *