Kaip išvengti tapatybės atostogų

 

Tion> nuotrauka: Newsru.com

Tion>

Į turizmo šalių aukomis dažniausiai tampa vagysčių užsieniečiams – kad jie dažnai pavogti bagažo ir vertybės kišenės. Metodai nusikaltėliai yra sena kaip pasaulis, bet nuolat gerėja. Darbuotojai Stokholmo policijos pakomentavo naujienų apie kišenvagiai atgaivinti Švedijos sostinę, davė turistams keletą naudingų patarimų, kurie yra svarbūs kelionę į bet kurią šalį metu.

Išvengti vagystės:

– išlaikyti maišelį vertybių priešais jį su savo ranką aplink krepšiai

– niekada įdėti savo piniginėje jūsų kišenėje arba kuprinėje, geriausia vieta tai – priekinė kišenė arčiau kūno

– niekada įdėti savo piniginėje ar mobilųjį telefoną kišenėje ar rankinėje nezastegivayuschiesya

– visada žiūrime atgal, padengti kūno klaviatūra, ekranas pigus skrydziai i jav ir išleido pinigų, kad jūsų atstumas atsilieka ir jų pačių pusėje, kai pinigų išgryninimą iš bankomato

– nereikia nešiotis grynųjų pinigų, dokumentų ir bilietų daug

– saugokitės, jei keli žmonės ateina iki jums ir užduoti klausimus, netyčia stumiama ar išsiliejimo kažką ant jūsų drabužių ir daiktų

– neleidžia svetimi padėti jums judėti į maišą, kuriame jūs turite vertybes.

Dalys oro uosto:

– nedėkite savo rankinės

Angiausių dalykų apie viršuje Roll-

– vykdyti pinigų, vertingų daiktų ir dokumentų arti jūsų kūno, pavyzdžiui, savo rankinėje ar aplink vidinį kišenėje kaklo, uždarymo su mygtuku arba užtrauktuku

– jei jūs vis dar apiplėšė, rėkti taip garsiai, kaip pigus lektuvu bilietai i bulgarija įmanoma aplinkinių saugumo tarnybos ir atsakė iš karto.

Populiariausių būdų vagims:

1. Vagystė iš transporto priemonės – kažkas paskambina ant vienos pusės lango ir prašo ką nors, ar šou fantastikos problema su automobiliu, su vairu. Kitas šiuo metu tyliai atidaro duris, kita vertus, visa tai yra pakankamai vertinga, sėdynių, prietaisų skydelis, daiktadėžė ir pabėga. Uždenkite automobilį degalinėse ir kai keičiasi nuleido padangą.

Puslapis 2. Dėmių auka – scenoje dalyvavo keli veikėjus. Tikslas – pilti arbatos, kavos ar tepti drabužius, bagažo kečupas, grietinėlė, whatever. Po to vagys su visais pasiteisinimų rūšių pradėti nuvalykite auka. Sekite savo rankose nėra įmanoma, kartu su dėmių paprastai išnyksta piniginės, laikrodžiai lektuvu bilietai i ispanija ir rankinės.

Puslapis 3. Dalykas ant grindų – gerai matomoje vietoje pagal nukentėjusiojo užpuolikai nosį prarasti pinigai ar nuleisti dalykas. Tikslas – atitraukti nukentėjusįjį iš savo bagažo. Dažnai turistai bando pasivyti razzyavu ir informuoja jį apie jo patirtų nuostolių, nežinodamas, kad šiuo metu nuostolių jie jau atsitiko.

4. Pagalba vykdant bagažą – svetimas siūlo savo paslaugas vežti bagažą, o jis negali laukti reakcijos turistų patraukti labiausiai vertingas maišelį arba indą su apsipirkti. Vagystė vyksta šiuo metu arba truputį vėliau, kai savininkas yra išsiblaškęs.

5. Paspauskite auka. Minios, tranzitu, ant eskalatoriaus, stumia nusikaltėliai grobį ar jį orkestru. Geriausias vagystės atsitinka, kai rudenį auka tvirtai laikosi prie kito asmens ir priversti atsiprašyti jam. Šiuo metu, kišenės ir krepšiai yra atleidžiami nuo vertybių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *