JAV virėjo ir skulptoriaus butas: Niujorkas, Niujorkas…

Vis dėlto nenuostabu tai miestas, kuriame Amerikos tyliu, ne tik dainavo Frank Sinatra kapitalas, bet ir daugelis kitų. Gaila, kad yra tiek daug dainų dainuojama Niujorko interjero. Ir jie to verti. Paimkite, pavyzdžiui, privatūs apartamentai su garsiakalbio vadinamas Williamsburg. Tai šie apartamentai Derinant viskas, ko reikia patogiam gyvenimui dideliame mieste, bet ir tai, ko reikia šiam darbui. Dirbti Beje, specialiai skirta darbo vieta ir bendras plotas 325 kv palėpės. M.

Iš karto, mes pažymime, kad dėl projekto atstovais kūrimo dirbo ansamblis Architektūra Architektūros biuras. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į vieną įdomų faktą. Tas faktas, kad gyventi priklauso sutuoktinių pora iš virėja ir skulptorius, todėl, kad tai jums bus rasti daug atsakymų, kodėl tai interjero viskas yra tiesiog taip, o ne kitaip.

Norėdami apibūdinti situaciją, kaip įmanoma, tačiau būtų labai sunku keliais žodžiais, nes ten yra šiek tiek primityvus, ir iš miesto prašmatnus ir šiek tiek, nors labai stilingas painiavos. Vyras ir žmona atėjo teisingumo, dalijant butą per pusę, bet ne dėl to, kad artėja prie skyrybų, bet todėl, kad ir kulinarijos menininkas, ir skulptūra reikia vieta dirbti. Taigi, po vienu stogu yra profesionali virtuvė ir už skulptūrų studija.

Apdaila yra lakus derinys praktinių ir glausti klasikos medienos ir baltos sienos forma, bet tuo pačiu metu galite rasti ir spalvingų detalių, įskaitant beveik priemiesčio kėdės. Erdvi virtuvė, beje, yra ne tik vieta maisto ruošimui, bet ir už registratūroje, kuris tikrai norite mėgautis kažką skanus vieta.