Išreiškė pabrėžia

Pristatytas pagrindinis įvykis 2008 dėl kelionių entuziastai. Padarė Sąrašas Kelionių agentai asociacijos Britanijos. Atrenkant atsižvelgė ne tik į įvykių mastą, bet ir paveikia jų gebėjimą pritraukti turistus. Tokiomis pačiomis sąlygomis kaip akivaizdžių veiklos, kad Spur paklausą tam tikroje šalyje – pavyzdžiui, olimpines žaidynes Pekine ar Izraelio jubiliejų – į lapo prognozės atrodo gamtos reiškinius ir net poveikį, kuris gali turėti įvairius meno kūrinius.

Parengiant bent Britanijos asociacija kelionių agentūrų sąrašą užtruko keletą mėnesių. Autoriai pasirinko gabiausi ir ambicingus įvykius, kurie ne tik sugebėjo pritraukti daug žmonių dėmesį, bet taip pat turi įtakos pasaulinėje www.flymaster.lt turizmo ateinančiais metais.

Galų gale svarbiausias įvykis buvo pripažintas Olimpinės žaidynės Pekine. Pagal autorių sąrašo, jie yra tikrai pritraukti turistų srautus ir sukelti karšto paklausą ekskursijos į Kiniją metu 2008 ir 2009 metais.

Taip pat yra vienas iš svarbiausių turistų atveju vadinama Izraeliu, kuris yra 60 metų jubiliejų. Verta pažymėti, kad tarp Rusijos ir Izraelio pasiekė susitarimą dėl vizų panaikinimo sutartį. Jis gali įsigalioti jau šią vasarą. Pagrindiniai vežėjai šia kryptimi – Rusijos Transaero ir Izraelio El Al – jau paskelbė padidėjusių skrydžių tarp Maskvos ir Tel Avivo emirates.com skaičiaus pavasarį.

Britanijos asociacija taip pat mano, patrauklus turistams Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje, planuojama vasarą.

Be to, sąrašas Expo 2008, kuri yra nuo 14 birželis-14 rugsėjis vyks Ispanijos mieste Saragosoje. Parodos vyksta kas penkerius metus įvairiuose Europos miestuose, kurie kovoja už teisę surengti.

Įdomu, kad turizmo vystymas gali paveikti ir iliustracijų. Filmas yra paremtas pagal Gabrielio Garcia Marquezo Meilės romaną Maras Time , nufilmuotas Kolumbijos mieste Kartachena, kuri yra laikoma viena iš gražiausių regione, paskatins paklausą Pietų Amerikoje, pasak asociacijos.

Nėra paliktas be priežiūros ir rusų autorių sąrašą. Pasak jų, visiškas www.elal.co.il Saulės užtemimas, kuris bus matomas Sibiro rugpjūčio 1 taip pat turėtų pritraukti turistus. Visiškas Saulės užtemimas juostos plotis apie 250 km lygumų Vakarų Sibire iš šiaurės į pietus, tada keliauti į Altajaus ir tada pro atokiose vietovėse Mongolijos ir Kinijos. Užtemimas bus stebimas beveik tris minutes.

Ilgiausia bendra etape – 2 minutės 27 sekundės – bus stebimas Nizhnevartovsk. Novosibirske, tai bus 2 minučių 20 sekundžių, Altajaus – 2 minutės 14 sekundės.

Kadangi oro sąlygos Sibire šiuo laikotarpiu palankios stebėtojai, tai nenuostabu, kad 2008 metų rugpjūčio mėnesį, daugelis kambarių vietinių viešbučių saugomos 2005. Tarp tų, kurie nori pamatyti užtemimą – Europos, Amerikos ir Kanados gyventojai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *