Indonezija. Balis

Balis lankytinos Denpasar Bali – sostinėje. Yra daug šventyklų, žinomas kaip “pura”. Vienas iš jų yra muziejus vadinamas Pura Jagatnatha, kuri yra skirta aukščiausiajam Dievui. Sanur – Sanur paplūdimio jau seniai mėgstamiausia poilsio vieta. Miestas siūlo daug gerų viešbučių, restoranų, parduotuvių ir kitų gerų variantų.

Paplūdimys gali praktikuoti skirtingų sporto šakų. Kuta – jaunų mėgstamų kurortus. Paplūdimys tinka banglenčių, bet srautas ši vieta pavojinga maudytis. Miestas alsuoja restoranai, parduotuvės, diskotekos ir kitų variantų, kurie gali būti naudojami turistų. Nusa Dua – kurortas. Štai keletas iš gražiausių ir prabangiausių viešbučių.

Kurortas yra žinomas dėl savo balti paplūdimiai ir švariu vandeniu. Lengviausias būdas pigus bilietai i sanchaju patekti į kurorto taksi. Batuan – sena ir garsi meno centras. Celuk – į šiaurę nuo Denpasar. Kaimas garsėja savo sidabro ir aukso papuošalų produktų, įvairių stilių. Mas – drožyba kaimas. Daugelis Bali senųjų meistrų vis dar gyvena čia. Meno galerijos galite patikrinti kai kuriuos savo geriausių darbų.

Goa Gojah buvo pastatyta kaip vienuolynas. Tampak Siring – Pura Tirta Empul šventykla yra pastatytas aplink šventą šaltinį. Daugiau nei 1000 metų šventykla ir du jo maudyklos pavasarį vandens dziedniecika jėgą, nes yra naudojama gera sveikata ir gerovė.

Bangli – yra lektuvu bilietai i helsinki antra pagal dydį šventykla Balyje. Molukų paminklų: Ambon – Molukai sostinė. Šiame mieste yra daug kultūrinių ir istorinių vietų. Tarp jų yra senojo forto, Siwa Lima muziejus su vietos meno ir kitų surinkimo palaikai Cerom sala – viena didžiausių salų Molukų. Čia yra labai gražių paplūdimių, egzotiškos gamtos. Riau kapitalas Pekanbaru įvairūs pastatai buvo pastatyti ploto stiliaus.

Tarp jų yra Balai dainavo Merde, Balai ADAT ir Taman Budaya Riau arba Riau Kultūros parkas. Siak sultono parkas – pastatyta maurų stiliaus sultono rūmai, dabar muziejus, kur pigus bilietai i glazga sultono priedai ir kitų įdomių ir istorinių dalykų.

Kerumutan gamtos draustinis – 120 000 ha didelis Batam sala – labai strategiškai sala Indonezijoje. Jis yra netoli Singapūro, ir tai ne tik pramonės centras, didelis turizmo ir prekybos centras. Saloje yra viešbučių, golfo aikštynų įvairovė, ji netgi gali susidurti su vandens sporto įvairovė.

Paplūdimiai – Riau yra daug gražių paplūdimių ir nardymo vietų, tarp jų Trikora apie Bintan Island ir Pasir Panjang į duomenų bazę RUPAT saloje. Geri paplūdimiai galima rasti Terkulai ir Soreh salose. jūrų sodai – sodai su vaizdu į jūrą koralų ir žuvų galima rasti palei Mapor, Abang, Pompong, Balanga ir Tanjung Berkait salose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *