Gali pradėti plataus masto jūros naftos tyrinėti Lietuvos

Gali pradėti plataus masto jūros naftos tyrinėti Lietuvos
Arabų ir Lenkijos investuotojų valdoma bendrovė “Balin Energy” turi ambicingų planų – tai jau gegužės viduryje bus pradėti ieškoti naftos Baltijos jūroje, priešais Kuršas Lietuvos ekonominėje zonoje versija pakrantėje “Delfi” sakė “Balin Energy” techninis projekto vadovas Gabor grindys buvo.

Gegužės vidurio, kuris prasidėjo tyrimas gręžimo tęsis 30-40 dienų ir sėkmės tikimybė bet bandymas prisikelti alyvos skylė yra maždaug 23%. Jei viena iš naftos gręžinių bus aptikta po to sākšoties “sėkmingai skylė” išsamių studijų apie savaitę, o vėliau pradėti naftos gavybą.

Iki šiol į naftos telkinių projektą investavo 33.700.000 JAV dolerių (18,2 milijonų eurų) ir artėjančius paiešką naftos tikimasi investuoti bent 15 mln (8.1 milijonai), JAV dolerių, kompanijos atstovas paaiškino.

Grindų Taip pat buvo paminėta, jei naftos atradīšoties, laimėtojas būtų Latvijos sveiki, nes Inžinerija prašyti papildomos darbo jėgos ir Latvijos žemės, kaip antai logistika.

Be to, bendrovė dabar turėjo galimybę praktiškai parengė penkis latvius, kurie buvo siunčiami į mokymo praktiką dėl naftos gavybos Kuveitas ir Egiptas. Jei Lietuvos pajūris bus aptikta po naftos, jie gali būti paprašyta dirbti.

Planuojama, kad indėlių, kaip visuma gali dirbti iki 110 žmonių, daugiausia britų. Savo ruožtu, naftos transporto ir logistikos būtų priklausomas nuo tūrio, bet Vakarts pripažino, kad ji gali būti gabenama tanklaiviais ir naudoti netoliese Ventspilio uostą ir Liepojoje.

Įmonė pirmininkas Gazi Alkatans tiek susilaikė pavadinimas galimą kiekį aliejuje, su skaičiavimas “Balin Energy” įsigijimo, nes ji yra bendrovės komercinės, taip pat apskaičiavimai šiuo metu vis dar labai rizikinga prognozuoti artimiausius du mėnesius sumą.

Kaip pranešama, “Balin Energy” gavo ir išnagrinėjo licencija plotas seisminių duomenų ir Lietuvos instituto Vandens ekologijos sukūrė išsamų poveikio aplinkai tyrimą ir pirmą eksploatacinių gręžinių Lietuvos ekonominę zoną Baltijos jūroje planuoja 104 kilometrų nuo Lietuvos Vakarų Krante. Gręžimo bus bendrovės “Diamond Offshore Drilling, Inc.” dukterinė naudoti pusiau povandeninis plaukiojantis gręžimo įrenginys “Ocean Nomad”.

“Diamond Offshore Drilling, Inc.” yra pirmaujanti kompanija užsieninio gręžimo, kuri turi būti tinkamos atviros jūros gręžimo platformas, taip pat didelę patirtį šulinių gręžimo, užtikrinant saugą ir aplinkos apsaugą elgesio. Skersmuo suteikia vietą, kur jūros gylis 132 metrų, tačiau pati pagimdė pasiekia 1500 metrų žemiau jūros lygio gylį.

Registruota 2005 Latvijos įmonės SIA “Balin Energy” 50% yra “Kuwait Energy Company, Nyderlandai Cooperatief UA” ir “Orlen” Tarptautinė žvalgyba ir gamyba Company BV ” kuri yra didžiausia Lenkijos naftos bendrovė “PNK Orlen” įmonė.

Valdybos pirmininkas yra Kuveito pilietis Saulius III Harry Edward, tačiau valdybos nariai yra Lenkijos pilietis Veslavs Prugars.

Bendrovė pažymi, kad tyrimų planas remiasi 2008. ir 2009. Licencija išduodama geologinėse formacijose tyrimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *