Fanai keliauti į Portugaliją

Jau šiandien daugiau nei šimtas ir Latvijos nacionalinės futbolo komandos sirgalių pakeliui į Europos futbolo čempionate Portugalijoje. Tarp jų buvo Roland Kirilovs kuris važiuoja kainuos apie 600 latų, o Jonas Barkan, kuris Protugāli keliauti lėktuvu, kelionės įskaitant bent 700 latų.

Jonas lagaminas Portugalija taip pat įdiegti vidurvasario sūrio, pavyzdžiui, fakelais, padarytų birželio 23 d rungtynių su Nyderlandais, Portugalija uždegti naktį gatvėse, savotiškas ženklu vidurvasario šventę. Ir Jonas Roland įsigyti bilietus į žaidimus ne tik oficialus platintojas – Latvijos futbolo federacijos. Federacija perspėjo – Protugālē pereina būti perkamos tik stadiono oficialaus kasose.

Jis prognozuoja, kad pirmoji Latvijos čempionato žaidimas – prieš Čekiją – stadionas būtų du su puse tūkstančių mūsų gerbėjų. Savo ruožtu, rungtynės prieš Vokietijos ir Čekijos Respublika – kiekvienas maždaug trys tūkstančiai sarkanbaltsarkano.

Padėti mūsų gerbėjai keliaus į Portugaliją dviejų Latvijos policijos, tačiau ambasada kviečia šildomos neaizrauties per neatsargius su gėrimais ir saugoti dokumentus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *