DĖL LABIAUSIAI PAGEIDAUJAMĄ SMARTFON “SAMSUNG” GALAXY S7 TURIMĄ

Įtaisas, kuris viršys visus jūsų lūkesčius ir suvokimą smartphonu. Naujasis Samsung Galaxy S7 iš http://telefix.lt/ – tai geriausias pasirinkimas tiek pasauliečių, kurie naudoja telefono kasdienius poreikius, pavyzdžiui, skambinti ir siųsti tekstinius pranešimus, tiek žmonėms, kuriems reikia daugiau nei tai.

Neįtikėtinai aiškūs vaizdai ir šaudymo ir eksportuoti į kitus prietaisus per

“Samsung” Galaxy S7 yra elegantiškas, jaukus ir stebėtinai multi-funkcinis išmanusis telefonas. Jis turi naujausią “Android 6.0 operacinę sistemą ir Marshmallow kelis vertus dėmesio savybes:

5,1 colių “Super AMOLED ekranas, kuris buvo įsteigtas specialiai” Samsung “produktams, kurie padės padaryti ekrano aiškesnes ir ryškesnes spalvas;
4GB RAM ir 32 GB vidinės atminties su galimybe ją padidinti įterpiant SD kortelę;
Dvigubas jutiklis pikselių kamera su 12 megapikselių, kad bus pristatyti aiškus ir ryškus nuotraukas bet kokiomis sąlygomis.
Naudotis telefonu be baimės!

“Samsung” Galaxy 7 dizainas sukurtas, kad tilptų į savo rankas ir lengva naudoti. Plonas ir lengvas, bet labai patvarus Šis ekranas suteikia telefone pusių, plėsti taikymo sritį ir leidžiant patogių nuorodos veislės naudojimą ir panaudotos medžiagos Samsung “Galaxy” S7 sudaro beveik nepažeidžiamas intensyvus ir naudingo tarnavimo laikas:

Ekranas naudoja Corning gorila stiklas, ir itin patvarus atgal danga, kuri apsaugos jūsų telefoną nuo įbrėžimų;
Išmanusis telefonas yra atsparus vandeniui ir antspaudu nuo dulkių – jie bus ne problema, jei buvo įvežti į ausinių ar USB lizdas;
“Samsung” “Galaxy pati 7 atlieka galingą bateriją, kuri taip pat greitai mokestis funkcija. Įkraukite telefoną tik pusvalandį ir toliau dirbs!
Papildoma saugumo visoms jūsų gyvenimo niuansų

“Samsung” Galaxy 7 yra netgi saugiau – pridūrė jis KNOX programinę įrangą, kuri atpažįsta jūsų pirštų atspaudus ir veido bruožai priekinę kamerą. Jautrūs duomenys gali būti saugomi atskirai – KNOX leidžia specialiai apsaugotas duomenis užšifruoti ir turėti papildomų saugumą. Smartfon pat galima Prenumerata Įveskite kad visi nuotraukų ir duomenų failus greitai bus iš seno telefono į naują Samsung Galaxy S7.

“Samsung” Galaxy S7 yra puikus pasirinkimas galingų sumaniųjų telefonų mėgėjams – mes siūlome ji ras tiek juodos ir aukso spalvos. Žiūrėti gaminio aprašymą ir specifikacijas – jei turite kokių nors klausimų, paprašykite jų klientų konsultantas ir gauti visą informaciją, reikalingą sprendimui priimti. Pasirinkite Samsung Galaxy S7 ir pradėti naują gyvenimą rytoj – http://telefix.lt/kompiuteriu-remontas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *