“Danske Bank” neigia kaltinimus ketvirtas planetos “bankroto bylą

“Danske Bank” atstumtieji yra skirtas UAB “Ketvirtoji planeta” bankroto administratorius Dainis Bergmann įtarimus ir mano, kad Latvijos esamų teisinių nuostatų taikymą ir išduoda administratoriaus abejotiną elgesį Bet kuris kreditorius gali atsidurti situacijoje, kai ji suteikta galimybė susigrąžinti skolintas lėšas.

Banko bankroto administratorius kaltinamas ypač bankroto atveju, Bergmanas nepriėmė banko reikalavimą, nepaisant to, kad valstybės registrai – Žemės Registruotis įkeitimas – naudai “Danske Bank” buvo užfiksuotas suvaržymo, bankas kaip kreditorius skolos buvo suteiktas “out-of-bankroto plano proceso ir bankas kaip kreditorius nurodytu bendrovės metinėse ataskaitose.

Nepripažinti banko reikalavimą, Bergmanas nepadarė banko buvimas “Ketvirtosios planetos kreditorių susirinkimo, organizavo miesto centro netrukdomi esami, vertingi turto pardavimo ir pajamų iš aukcionų mokama kreditoriui, kuris pasirodė prieš pat bankrotą, išreiškė” Danske Bank “pranešime spaudai.

“Tai ne tiesa, Ltd” Ketvirtoji planeta “administratoriaus teigia, kad sąskaitos duomenų ataskaitos yra pakeista. Visi” Danske Bank “filialai Latvijos paruošto ir Teisingumo Teismui pateiktos bylos dėl sąskaitų atskaitomybės Lietuvos banko nustatytas taisykles. Nė vienas iš banko sąskaitos išraše nebūtų iškreipta arba modifikuoti fiksuoto informacija padarė kredito operacijų išlaidas, “teiginys kitaip.

“Delphi” pranešė, kad Bergmanas kreipėsi į Valstybinės policijos Rygos rajonas administracija su prašymu pradėti baudžiamąjį iškraipymo apskaitos dokumentų, tariamai padarė “Danske Bank”.

Policijos autorius nurodė, kad ji turi informaciją apie sąskaitos išrašus klastojimo Ltd “Ketvirtoji planetos” nemokumą. Taigi, bankas buvo teisiamas be teisinio pagrindo gauti teisę į kito asmens beveik 3 mln vertės turtą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *