Butas Tel Avive: 55 kv.m. Ir geltonos spalvos akcentai

Ar įmanoma į 55 kvadratinių metrų ploto. M, vietoj vieno, kad du miegamieji? Vietoj to, sako, tik vienas vonios kambarys ir gyvenamasis padaryti, ir vonios kambarį ir svečių vonios kambarys ir gyvenamasis plotas, kartu su valgomuoju ir virtuve? “Taki gali matyt”, – atsakė iš karto architektai trijų projekto biurų ir nenuvylė. Virš buto, esančio Tel Avive, kartu ir sunkiai dirbo meistras Amir Navon-Studio 6B, Maayan Zusman Interjero dizainas, taip pat Moran Ben Ami.

Atrodytų, kad tiek daug meistrų, reikalingus būsto projekto tokioje mažoje teritorijoje įgyvendinti, bet mums nebūtų pakenkta, o arčiau pažvelgti į jų bendrų pastangų rezultatas. Dabar tai bus labai sunku patikėti, bet šis salonas buvo pilnas niokojimo ir netinkami patogus buto gyvenimo. Bet dabar gyventojai skundžiasi tik ne tai. Interjeras yra užpildyta iki kraštų su teigiamų emocijų, ryškių spalvų punktualiai ir be maivymasis, taip pat viskas, ko reikia patogiam kasdien ištisus metus jį.

Esminių pokyčių išdėstymą, mes jau išmoko, bet išsilavinę spalvų, mes turime galimybę mėgautis šia akimirka. Patys atidūs jus negalėjau padėti, bet pastebėsite, kad daugiausia baltos ir pilkos dizainas vienu ar kitu būdu yra maži kiekiai Dot geltona. Taigi, kaip matote, nes jis yra labai geras būdas užsidirbti interjero daugiau ryškus ir ne griozdai su nereikalingų daiktų. Na, puikus palaima dizainerių, ar ne? Daugelis, esu tikras, kad tokie žingsniai turės skonį. Bet atgal į butą kelionė.

Norėdami pridėti brangų kvadratinių metrų Architektai sprendimas buvo priimtas bendrai atsisakyti beveik visų sienų ir pertvarų, paliekant tik vieną iš jų. Netyčia, o gal ir tyčia, kyla klausimas: ką daryti visiškai be sienų? Atsakymas paprastas: būtina teisingai organizuoti spintos, kuri bus vykdoma vienu metu dvi svarbias funkcijas – zonavimas ir saugojimą. Nors yra ir kita paslaptis, bet ji yra tarp mūsų. Be buto viduryje yra stiklinė juoda kubą, kuris ne tik dalija spintos kartu su gyvenamojo ploto į zonas, tačiau jis yra montuojamas vonios kambarys ir WC. Tai tiesa, ir Izraelyje, galinti nustebinti, bet nebijokite būti nustebinti.

Nuotraukų šaltinis: hqroom.ru