Brangiausias restoranas Maskvoje – kas tai

Nurodykite brangiausias restoranas Maskvoje, neįmanoma suteikti pirmenybę bet kuriam konkrečiam institucija. Teigia, kad šioje antraštinėje bent 5 restoranų. Bet galbūt ši įvairovė kiekvienas gali pasirinkti sau vienas, kad jis nori aplankyti.

Vienas iš populiariausių Maskvos įstaigose, kur jūs galite mėgautis gurmaniška virtuve – yra restoranas “Turandot”. Jo dizainas primena dviejų aukštų prabangus rūmų, kurių kūrimas paliko daugiau nei vieneri metai. Orkestras, padavėjai apsirengę kostiumais viduramžiais, pasinerti svečiai šiame restorane teatro atstovavimo, kurioje jie yra pagrindiniai veikėjai.

Autoriaus virtuvės restoranas taip pat nepalieka abejingų. Ji atlieka Prancūzijos sudėtingesnes kartu su originaliais Kinijos motyvais. Čia galite pabandyti “foie gras Honkongo rodo sala stiliaus” arba švelniai “lašišų imbieras-medaus padažu.” Vidutinis šiame restorane yra apie 4000 rublių, ir ilgą laiką “Turandot” buvo pastatytas kaip brangiausią restorano Maskvoje.

Tačiau laikas nestovi vietoje, o nauji restoranai pradėjo teigti, kad titulą. Šiandien yra labai populiarus kūrybinis restoranas “barbarai” Anatolijus Komm. Ji siūlo savo svečiams mėgautis klasikinių patiekalų Rusijos virtuvė su šiuolaikinėmis technologijomis. Tai pats brangiausias restoranas Maskvoje bus stebinti jus su savo originalumu.

Net patiekalų pavadinimai pasiūla – nekilnojamojo paslaptis. Pavyzdžiui, “Istorija raudona karalius krabas” ar “Nežinomas Tolimuosiuose Rytuose.” Ir kiekvieną vakarą nuo antradienio iki lektuvo bilietai online | flymaster.lt šeštadienio virėja praleidžia gastronomijos restoranas veiklos, kurioje svečiai, nežinodamas vakarienė meniu patikėtą skonį virėja. Vidutinė sąskaita šioje vietoje apie 4000 rublių, tačiau tai jokiu būdu atbaido lankytojus.

Atsižvelgiant į brangiausių restoranų Maskvoje, turėtų atkreipti dėmesį į tą instituciją ir “Mario”. Jis yra populiarus itališkas restoranas, kad svečiams siūlo malonią atmosferą ir mėgautis unikalių patiekalų iš virėja, kurie bus dėkingi kiekvieną gurmaną. Vidutinis šiame restorane pradedant 4000 rublių, tačiau manau, kad lankymo vietos “Mario” – tai ne pinigų švaistymas.

Kitas brangiausias restoranas Maskvoje – “Pasha”. Ši institucija arabų stiliaus, kuris siūlo siūlo autentiškas aviabilietai i hurgada rytietiškas pasaką. Viliojanti aromatas Kaljanas ir unikalus pilvo šokis rytietiškų gražuolių restorane atliekami pritraukia vis daugiau lankytojų.

Čia jūs galite mėgautis skaniais arabų patiekalų ir meniu skiriasi gausa ir spindesys. Europos meniu susideda iš šviesos ir elegantiškas patiekalų su subtilaus skonio ir aromato. Japonų virtuvė siūlo platų ritiniais, suši ir sashimi. Vidutinė sąskaita yra apie 3000 rublių.

Ir, pagaliau, vienas iš brangiausių restoranų Maskvoje – “Godunovas”. Jo kūrėjai siūlo savo svečiams mėgautis atmosferą ir mėgautis Merchant RUS originalių rusų virtuvės patiekalų. Kiekvieną dieną restoranas rengia Rusijos pietus ir vakare atlieka instrumentinį ansamblį ir menininkai dainuoti čigonų romansus. Vidutinė sąskaita restorane taip pat apie 3000 rublių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *