Blue Lake (Kazanė) – amžinojo dangaus atspindys

Jei norite pradžiuginti akis ir kūną, tada eiti į kelionę. Nereikia eiti į tolimus kraštus, galite rasti stebuklą ir keletą mylių nuo namų.

Mėlynas ežeras (Kazanė) – tai unikali vieta, kur galite atsipalaiduoti nuo kasdienio darbo. Jie dvidešimt kilometrų nuo miesto ribos Tatarstano sostinę. Kilmė karsto ežerai, jie sudarė maždaug prieš du šimtus metų, užpildant spragas gruntinius vandenis. Ištisus metus vandens temperatūra čia apie 05:56 laipsnių. Pagrindai karsto plutos gedimai padengta ledu, vandens telkinių gylis yra skirtingas. Gilintis į ežerą su septyniolikos metrų vidurkį, didžiausia iš jų – trisdešimt.

Unikalus natūralus vandens kompleksas Blue Lake surask pigius aviabilietus su flymaster.lt (Kazanė) pakerėti savo grožiu. Įstaigos upelių ir upelių, bet maitinami iš vienos požeminės upės, kuri prasideda Kirovo regione. Įsikūręs spąstus, kurie galėtų perduoti apie vandens t antras apačioje. Stebina skaidrumas paviršius – tai dar vienas iš rezervuarų funkcija. Net iš giliausio ežero matomos medžio apačioje lieka, kuris ėjo po vandeniu tuo pat jos įkūrimo momento. Geras matomumas, tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, traukia narai iš visos Rusijos. Nors maudytis gali atrodyti, kad esate kabo virš bedugnės, apsuptas smaragdo žalios medžių.

Mėlynas ežeras (Kazanė) yra sūrus vanduo, šalia jūros, tačiau kalcio lektuvu bilietai i lanzarote (kanaru salos) | flymaster.lt jį gausa, atrodo, paragauti šviežios. Nuostabi turkio spalvos bangos – tai taip pat yra šių mineralinių druskų nuopelnas. Vandenys yra patraukli daugeliui gyvūnų ir augalų. Sandhoppers, kryžmės, planarian, vandens burros, gyvatės jaučiasi labai gerai čia. Tačiau nėra žuvų. Naujienos Kazanėje, deja pasakė, kad atstovai retų rūšių didžiųjų baltųjų lydekos, kurie buvo atlikti iki to, dingo. Todėl jūsų hobis žvejų yra priversti ieškoti labiau tinkamą vietą.

Mėlynas ežeras (Kazanė) pakviesti taip pat poilsiui. Vandens ir purvo turi gydomųjų savybių, nes juose yra daug ištirpusių druskų natrio, magnio, kalio. Vanduo yra bekvapis skrydziai i ibiza su flymaster.lt ir lipnus ir tirštas dumblas kaip įkrovos Lenkijos ir kvapas vandenilio sulfidas apačioje. Štai kodėl daugelis kurortai yra čia, labiausiai žinomas iš jų – “. Krutushka” Kazanė aktyviai skatina savo orientyrą, juo didžiuojamės.

Vandenys vilioja Svečiai plaukti į vasaros ir žiemos atostogų į nuostabų ir fantastinis peizažas. Patogus privažiavimas su kelių transportu – tai dar plius gamtos stebuklas. Kai jis dirbo šlifavimo įrenginiai, malūnas, hidroelektrinių. Tačiau subjektas natūra pirkliai Apanaeva buvo atsisakyta dėl to, kad vandens lygio kilimo Volga.

Šiandien kompleksas buvo paskelbta valstybės gamtos rezervatas. Siekiant išsaugoti unikalų gamtos kampelyje ateities kartoms, tada įvedė apribojimus numerį. Pavyzdžiui, automobiliams leidžiama važiuoti tik oficialių kelių, įrengti palapinių ir laužai tik tam skirtose vietose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *