Blaisė

Po kelių valandų ilgus pasivaikščiojimus ir mes tiesiog atsigulti kažkur ir pasnaust, bet kai mes einame į paskutinį vakarą mūsų laikiną namuose Faro, greičiau jau esančių Honcho Blaise ir atėjo laikas gauti ant pietų paruošimo. Blaise, kaip tikras prancūzas, yra labai išrankus, kalbant apie maistą ir labai pirmą naktį mes paskelbė, kad jo Portugalų restoranas maistas negaršojot ir todėl jis paprastai valgyti namie.

Ateiti į darbą, nes Faro, Blaise gyvena čia dabar pusantrų metų. Jo darbai apima mokslinius tyrimus, ir net išvaizda, jis paliko gaudyti mokslininko įspūdį tiek – juoda, sutaršytas plaukų, pūkuota barzda ir storio akinių stiklams, jis atrodo amžinai absorbuojamas patvariųjų mintys apie žmonijos svarbių biologinių klausimų, net tada, kai upės imasi pasivaikščioti atvirkščiai greitai keptuvėje atveju Karštos cukinijų-morkų blynai valgyti vakarienės vakarą.

Nors labai protingas ir draugiška, Blaise man visų pirma yra labai vieniša čia, svetimoje šalyje, tyrinėti bakterijų “šeimos medis”. Abu su Andrius vėlai į maža virtuvė su giliai rimtumą naktį grioveliai kaktos kalbėti apie paukščių, gandrų enciklopedijos tyrinėja ir aptaria Latvijos nacionalinių patiekalų paplitimo. Laikas nuo laiko kištis į jų derybas su džiaugsmo ir verkia nusivylimas iš pirmame namo aukšte, kur portugalų stebėjo futbolo rungtynes ​​bare. Ji taip pat nėra protingas ar Portugalijos laimi ar pralaimi. Aš, savo ruožtu, ateiti ir pasikalbėti su jais miegoti ilgiau absoliučiai neturėtų nori.

Prieš užmiegant galvoti apie tai, kaip sujungti kelionę visiems savaime vietas. Jei turite namuose, skaitant įvairius vadovus rekomendacijas galva suktis visų vietų, kur norėtų matyti, ir viskas bus padaryta, tada pradėkite kelias tampa svarbus tik sprendimams. Kas vyksta, jis tampa daug vertingesnis nei kas galėjo būti, bet nebuvo. Ir tai yra viena iš didžiausių kelionių raganavimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *