Birželio aukcione 52 “taupomasis bankas” bankomatų

Birželis 52 turi būti parduoti aukcione likvidavimo “Lietuvos taupomasis” priklauso bankomatai, pagal išduotus konkursą ataskaitose.

Kaip kilnojamojo turto sumavimas turi būti parduoti aukcione penkių “Winkor Nixdorf” “ProCash 4000”. Vertinimo ir aukciono pradinė kaina 49 000 litų. Didžiausias laimėjimas pasiūlymas, aukciono kaina yra apmokestinama pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

Lygiai taip pat kilnojamojo turto sumavimas turi būti parduota aukcione 47 “Diebold” bankomatus “Opteva 562”. Vertinimo ir aukciono pradinė kaina 94 Lt 500. Didžiausias laimėjimas pasiūlymas, aukciono kaina yra PVM objektas.

Aukcionai vyks birželio 10, Ganyklų Dam 17a, Rygoje.
Kaip pranešė Vilniaus apygardos teismas Geg 2012 nusprendė pradėti “taupomasis bankas” bankroto. Bankroto paprašė “taupomasis bankas” administratorius atidarymą – audito bendrovė “KPMG Baltics”, – kurioje daroma išvada, kad nė viena iš keturių pagal banko reabilitacijos gautais pasiūlymais yra neįgyvendinamas. Finansų ir kapitalo rinkos komisija patvirtino iš bankų nemokumo sprendimo bankroto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *