Betonas, medis, plienas, plytos: dviejų aukštų butų Ispanijoje

Bet tikrai, sukurti dviejų lygių butas patalpoje, kurioje prieš Nebuvo nieko, beveik niekada vėlai. Todėl nenuostabu, kad architektų biuro Ameneiros Rey meistras | HH ARQUITECTOS nustatyti apie kuriant ne tik gyvenamąją erdvę, bet ir darbo studijoje Ispanijos mieste La Estrada.

Pats pastatas, kuris yra skirtas butas, daugiau nei 20 metų, ir tai yra iš dalies parengta ir būsimi nuomininkai ir architektai, nes sukurti kažką visiškai naujo, kartais daug maloniau nei Atstatymui esamus. Pradėkime nuo to, kad, atsižvelgiant į visos du aukštus arsenalą, galite įgyvendinti drąsiausias dizaino fantazijas. Pavyzdžiui, be jokių trukdžių pagrindiniai gyvenimo srityse, pavyzdžiui, miegamieji, vonios kambarys, gali būti pirmame aukšte, ir dabar į kambarį ir virtuvė su valgomuoju – ant sekundę. Daugelis iš jūsų jau maniau apie tai, kas būtų malonu pakeisti šiose srityse grindys, tačiau yra stiprus argumentas naudingas dizaineriams, sumontuoti tarp aukštų stiklo grindų, taip sukuriant tam tikrą vienybę dviejų lygių jausmą.

Negalima būti negerai nekalbant apie tai, kad iš medžiagų, kurios yra paplitusios finišo, daugiau nei drąsus ir įvairus derinys. Tiesiog pažvelgti: betono, medžio, plieno, plytų, stiklo, ir įvairių dekoratyvinių elementų. Daug įvairių spalvų ir dizaino. Kontrastai kontrastą, spalvų ir medžiagų žaidimą – todėl jūs galite apibūdinti unikalų interjerą.

Šaltinis: hqroom.ru