Bernvakarių organizavimo tradicijos

Kai kuriose Europos šalyse ši tradicija gyvuoja jau ilgą laiką, bet pas mus atsirado palyginti neseniai. Tai nėra privaloma priemonė, ir niekas pasmerkti sužadėtinis, kai jis ateina į savo vestuves be bernvakario.

Pagrindinė idėja yra: iki vestuvių, kad atsisveikinti su savo praeitimi, be gyvenimo ir tam tikrais būdais – net iš draugų, nes jis buvo vedęs vyras, jaunikis turi būti negali praleisti su jais tiek laiko, kiek ji buvo iki santuokos, taip pat bandymo, ar jaunikis yra pasirengusi labai greitai tapti vedęs vyras.

Tokia tradicija gali būti vertinamas kaip pirma simbolinė “riba” (antra bus tą pačią vestuves), kuri atskiria savo gyvenimo sužadėtinis į naują etapą. Jaunikis lydi šią partiją kartu su jo draugais švęsti, todėl ši tradicija turi būti susijusi su gražiais prisiminimais ir gerais, juokingais incidentais.

Žinoma, bernvakarių organizavimas yra tiesiog tradicija, kuri taip pat laipsniškai gerėjo, ir jokiu taisyklių nėra ir neturėtų būti. Viskas priklauso nuo organizatoriaus įkvėpimo, galimybes ir fantazijas. Tačiau, kaip ir bet tradicijos, tai taip pat turi keletą būdingų akimirkas iš bernvakarių organizatoriai laikėsi.

Kada ir kiek dienų prieš vestuves, žinoma, nėra apibrėžta. Tačiau paprastai tai yra organizatoriai pasirinkti iki “Aukso juosmens”: nėra organizuojamas veiklą keliems mėnesiams iki vestuvių, nes jaunikis arba nuotaka planai vestuves ir santuoka gali netikėtai pasikeisti, ir jis neplanuoja dieną prieš vestuves renginys galimas pasekmes. Nors antrasis bernvakario pobūvių organizavimo variantas taip pat atsiranda kitu metu! Daugiau jaunos poros renkasi laikyti bernvakaris ir mergvakaris tą pačią dieną.

Bernvakariai nėra jau taip formalu renginiu, kaip vestuves, todėl paprastai kvietimai siunčiami elektroniniu paštu arba SMS žinute, kuri, žinoma, neatmeta, naudojant rinkimus, pasiuntė plonas sluoksnis kvietimu. Kokiu būdu nebūtų praėjo kvietimas, paprastai jis iškelia visi svečiai reikiamą informaciją apie vietą, laiką, įvykį planuojama veikla, apie ką pasiimti su savimi – gėrimai, užkandžiai ir tt. Paprastai, į bernvakarį prašoma tų draugų ir giminių, kurie taip pat bus pakviesti į vestuves – kitaip jis nebus atrodo mandagūs.

Kalbant apie vieta – tai gali būti tas pats miestas ar kaimas, kur jaunikis gyvena, taip pat galite eiti kažkur kitur ir organizuoti svečių namuose ar tiesiog palapinėse prie upės. Kiekvienas bernvakarių įmonė parenka tinkamiausią vietą.

Paprastai bernvakarį organizuoja jaunikio geriausias draugas, brolis, ar būsimo vyro geriausia žmogui, o ne pats jaunikis. Renginio planas organizatoriai turi būti parengtos laikantis jaunikis pageidavimus ir savo idėjas, jie apskaičiuoti jaunieji išlaidas ir rinkti pinigus iš svečių.

Organizatoriai taip pat rūpi, kas bus, jei pramogų šalis ir pagrindinis dalykas metu – kas bus atliekami bandymai jaunikis jį patikrinti, kaip gerai jis paruošė ir tinka šeimos gyvenime ir kaip jis bus puikus vyras. Internete galima rasti patarimų, kaip organizuoti šį renginį ir ką ginčija jaunikis atlikti, siekiant patikrinti jo drąsą, švelnumą, kantrybę, miklumo, ir kaip jo draugai įrodyti, kad jis tikrai yra “kietas vyrukas”. Kartais jaunikis taip pat parengė specialų marškinėlius puošia įtaigus ar patrauklus užrašas, susijusios su šio vakaro.

Visiems, ypač jaunikis, lieka gera atmintis šio įvykio, vienas iš specialiai kviestiniais svečiais ar vestuvių fotografai ar operatoriaus nufilmavo kiekvienai šaliai ir jaunikio egzaminą ir tada pristatyti naują pora albumą ar filmą kaip įrodymą jaunikio fantastinių sugebėjimų.

Per bendrą vakarienę su turtingą valgantis ir geriantis, bet tai nėra paprastas surinkimas draugais. Tai gali būti vadinama, kaip pastarųjų dienų “laisvas žmogus” statusas žymeklio ritualas. Todėl svečiai prisiminė kartu su jaunikis praleido “senais gerais laikais”, kai jaunikis vis dar buvo “laisvas žmogus”.

Svarbiausia yra tai, kad būsimasis jaunikis mėgautis šį kartą. Galų gale, net šie žmonės yra ir visada bus tikrai svarbus vaidmuo naujoje jaunikio gyvenime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *