Baudžiamas vežėjas – kenčia turistus

Netikėtų problemų kilo turizmo bendrovės Astek ir jos klientų praėjusios savaitės pabaigoje. Tuo ketvirtadienis, spalis 17, ji tapo žinoma, kad partnerės įmonės – aviakompanija IRS-Aero – vežėjo pažymėjimas atšaukiamas. Taigi, pavojus buvo sekantis skrydžiai – šeštadienis ir sekmadienis, esantys Hurgada į Larnaka, ir IL-86. Kaip pranešė vėlai penktadienis CEO Astek Julija Smirnova, Hurgada tuo metu buvo apie 1000 savo turistų Kipre – Apie 500

Be ACOG paaiškino, kad IRS-Aero atimta teisė skristi iki paskutinės patikrinti, ar laikomasi sertifikavimo reikalavimų, paskirta pigus skrydziai i bankoka po 16 rugsėjis IL-18 skrydžių per iškrovimo oro uoste buliaus buvo iškočiojama juostelės. Pagal tą pačią CEO IRS-Aero Ruslanas Zaypulaeva priežastys, dėl kurių į oro linijų skrydžių teisės atėmimo – formaliai. Inspektoriai kabinėtis su dokumentų plokštumoje, bet ir į tai, kad skrydžio direktorius yra ne aukštojo mokslo. Koks jis buvo, bet kodėl ACOG nematė tinka perspėti skrydžių, kad oro linijų bendrovės tikrinimo ir lektuvu bilietai i malme galimas sankcijas klientui sunku paaiškinti. Pasak J. Smirnova, Astek siunčia turistus Egipte ir Kipre ištisus metus, o dabar pardavimo gylis siekia 2:58 savaites.

Aišku, kad sprendimai dėl importo ir eksporto turistų Astek dar turėjo kovoti su Susisiekimo ministerija. Šeštadienį skrydžio IRS-Aero Hurgada turėjo skristi į 11,45. Kaip rezultatas, lėktuvas pakilo maždaug 23,00 Egipte dėl Transporto ministro pavaduotojas Pavel Rozhkov užsakymų atiteko Aeroflot. Pati pigus skrydziai i malta aviakompanija, kuri, matyt, važiavo turistai Astek sekmadienis Larnaka. Skrydis turėjo išvykti 12.00 val, bet mes žinome, kad 15 valandų, turistai vis dar oro uoste. Sužinokite, kiek laiko lėktuvas pakilo, mes ne pavyko. Vakar vakare, apie 22,00, Julija Smirnova priežastis pranešė, kad visi išvyko pagal grafiką, o klausimas, ką gi, vis dėlto turistai Astek ne į 15 valandų oro uoste, sakė: Aš nežinau.

Likimas rytoj skrydis į Hurgadą (išvyksta 12,45) lieka neaiškus. Kaip IRS Aero , ACOG mums aiškiai informavo, kad pabandyti grįžti oro linijų operatoriaus pažymėjimą gali tik per teismus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *