Baltijos puikūs apartamentai su nuostabiu vaizdu į netoliese bažnyčių

Gyventi moderniame, pirmos klasės įrenginius į tinkamą būstą, kurio kiekviena detalė, nuotaika ir bendras aura namo pasirūpinta pasaulinio lygio dizainerių – šios savybės paversti Baltijos geriausių butus, iš kurio langai ir terasos pasiūlyti žavinga panorama netoliese bažnyčių.

Lietuva

Lietuvos sostinė centras Vilniuje, Gedimino prospekte, šalia Katedros aikštėje Liukso numeris su erdvia terasa. Būsto meniniai interjerai sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, o išreikšti nepriekaištingą skonį, kokybę ir rafinuotumas. Prabangus butas išdėstymas atitinka tiek šeimos buvimas kartu ir svetingumas, taip pat darbo ir naudoti krautuvai.

Dislokuotos dviejų lygių butas gyvenamojo kambario ir virtuvės zonoje pastatyta atviroje planą. Įrengtas butas yra trys miegamieji, yra vietos namų biure – darbinis plotas verslo klausimais darbą, taip pat patogus ir mąstantis vietos failus saugoti.

Butas yra viršutiniame namo aukšte ir jos apstatymo ir dizainas suteikia pilną jausmą erdvumo. Pavyzdžiui, unikalią, glazūruoti, 20 m² oszklone dziedzińce kambario lubų aukštis iki šešių metrų nuo buto langai ir terasa su gražiausių Atsižvelgiant į senamiestį – Vilniaus katedra ir Gedimino pilies stogai, kaip ant riešo!

And Apartments puošia vyno rūsys, kad taikant pažangius sprendimus, kurie yra integruoti į bendrą interjero dizainas, sukurti modernią ir originalią akcentą. Autonominis šildymas dujomis sistema suteikia papildomą komfortą. Unikalus butas Vilniaus senamiesčio širdyje bus tinkamas tiems, kurie kelia savo gyvenimą pagal aukščiausius standartus.

Latvija

Daugiabutis gyvenamasis namas Rygoje, Church Street efektyvus fasadas atitiko Church Street estetinių dinamikos sąveika harmoningai su netoliese g Gertrūdos bažnyčia, Jugendo stiliaus pastatais ir nauja statyba eklektiškas. Dėmesys turi erkeris – sukurtas kaip reflektyvaus, tamsioje, nespalvoto tūrio pabrėžiant tekstūra ir modelis.

Keturių kambarių butas 120 m², esančių į priešpaskutinę, šeštame aukšte namuose. Nuo 13,4 m² terasa siūlo nuostabiu vaizdu abiejų gretimų istoriniais pastatais ir Sankt Gertrūdos bažnyčia ir triukšmingo Rygos centre.

Butas baldai yra jaukus ir patogus. Šilko tapetai, šviestuvai ir priedai naudojami pilkai sidabrinės spalvų schemą, bet blizgesį apdovanotas aukso ir bronzos detalės, kuri šviečia atsispindinčius. Balansas ir harmonija – medinės grindys šilumos.

Daug šviesos ir šiuolaikinių patogumų, gyvenamasis kambarys studijoje, kuri buvo sukurta su jaukia atviro plano priėmimo srityje. Jis harmoningai “sugyvena” su ultra-modernaus pasaulio ir naujausias technologijas įrengta ergonomiška virtuvė, kur viskas yra paslėptas perteklių už stumdomas skydelio.

Bute įrengta italų architekto Antonio Citterio suprojektuota spinta su patentuota sistema atveria duris, be to, kiekvienas komponentas yra specialiai sukurta vieta – nuo aksesuarų laikymo apšvietimas.

Tokie butai tinka tiems, kurie yra svarbūs gyventi toje pačioje ritmu mieste ir tuo pačiu metu gerbti jų privatumą ir ramybę.

paleciu vezimelis

Estija

Estijos sostinėje Taline senamiesčio – Rotušės aikštė – kur susilieja visus miestus ir socialinį gyvenimą, sujungianti išskirtinį restoranams, barams ir prabangus -type parduotuvės, įsikūręs mados 197,2 m² butas. Apartamentai, įsikūręs viršutiniame namo, penktame aukšte, įrengtas dviejuose lygiuose.

Dėl būsto komfortą ir modernumo turėjo savo interjero dizaineris, kuris, atsižvelgiant į atskirų programų rengimą, pavyko rasti naudojimą už kiekvieną kvadratinį metrą ploto ir pro angos sukurta patogi, naudinga naudoti papildomą erdvę.

Butas pirmame aukšte atvira planą, kartu virtuvė ir gyvenamasis kambarys. Iš svetainės kambario ir salėje, taip pat iš antro aukšto atviroje vietovėje, galima mėgautis vaizdu į Rotušės aikštę.
Antrame aukšte yra du miegamieji, kiekvienas iš jų atskiras vonios ir dušo kambarys. Didžiausias miegamasis įrengtas kartu su pirčių komplekse, ji taip pat yra išėjimas į 20 m² terasą.

Apartamentai bus tinkamas tiems, kurie mėgsta dinamiška, tačiau tuo pačiu metu – harmoninga gyvenamoji aplinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *