Apžvalga visureigis Opel Frontera

1991, pasaulinė premjera pirmosios kartos Opel Frontera. Šis automobilis yra puikus tuo, kad ji yra ne tik vokiečių. Tai pritaikytas versiją Isuzu Rodeo SUV japonų gamybos. Tiesiog pakeisti variklius. Pavarų buvo japonų, vokiečių variklis, ir pati mašina buvo surinkta Anglijoje Naudotų Opel Frontera pirmosios kartos
Šis modelis buvo gaminamas su 2 kėbulo modifikacijų – Penkių durų ilgai bazė (turtas) ir trijų durų su trumpa (Opel Frontera Sportas). Variklis buvo montuojamas ant visureigio ar benzino (115 AG) arba dyzelinių (115 AG). Stabdymo sistema. Priekyje – būgniniai, priekinė – diskiniai
1995 Opel Frontera automobilio buvo žymiai pagerėjo. Spyruoklės galinės pakabos spyruoklės buvo pakeisti, apatinis bagažinės dangtis atvartu pradėjo pasilenkti į šoną, o ne žemyn. Ji pradėjo įdiegti atsarginę padangą. Anksčiau ji buvo bagažinėje Naudotų Opel Frontera – Antrosios kartos automobilių
Šis modelis į rinką įžengė 1998 metais. Išvaizda pasikeitė šiek tiek: ten modifikuoti galiniai žibintai, naujos radiatoriaus grotelės, galingesnis bamperis, trikampio langą Opel Frontera Sport podshtampovki ant kūno šonų,. Konfigūracija šoninių langų ir ratų arkos suteikia šiam automobiliui dinamiškesnę išvaizdą. Ar benzininis variklis įdiegtas (tiesioginio įpurškimo arba V6 3,2 litro) arba dyzelino.
Bet galbūt labiausiai pastebimas ir svarbus naujovė buvo elektroninė sistema, kuri leidžia išjungti ir yra keturių ratų pavara važiuojant bekele ne daugiau šimto kilometrų per valandą. Mokėjimo visureigis galima užsisakyti 4-band avtotransmissiyu.
Be to, visureigis Opel Frontera 2 karta skiriasi geriau tvarkyti kelyje ir bekelėje manevringumas. Tai tapo įmanoma dėka platesnės priekinės ir galinės kelio, penkių greičių dėžės ir diskiniams stabdžiams.
Žymiai sumažinti triukšmą salone dėl atnaujintų transmisijų, papildoma garso izoliacija ir pagerintas aerodinamines savybes.
Saugos į automobilį teikti įtempiklio ir visiškai pagalvėlės. Galinės sėdynės su pritvirtintomis galvos atramomis, kurios gali būti patikslinta aukščio. Kaip alternatyva, jūs galite įsigyti centrinį galinės sėdynės atlošą už penkių durų automobilis.
Didelis bagažo skyrių. Jo tūris yra penkių šimtų aštuoniolikos litrų ir galinių sėdynių sulankstyti – 1790 litrų. Atidaro keliais etapais. Prašome pakelti viršutinę dalį stiklo, ir tada pradėti į apatinę dalį prie durų, ant kurios sumontuotas atsarginė padanga.
Taip pat pasikeitė ir prietaisų skydelis. Ekranas navigacijos sistema, kuri sujungia įvairias funkcijas – iš telefonų knygos kelionės kompiuterio. Nuo 1999, Opel Frontera visureigis įrengta sistema ABS.
Nuo 2001 parduodama Opel Frontera Sport Olympus, kurių išleidimas buvo laiku sutampa su olimpinių žaidynių.
2003 gamyba buvo nutraukta Opel Frontera. Tai atsitiko dėl sumažėjusios paklausos už automobilį. Tačiau, 2006 metais atidarė naują modelį Opel Frontera, su ankstesniais mašinų, kurios neturi nieko. Tapo SUV koncepcinio automobilio Chevrolet S3X platforma teta.

Prototipas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *