Michailo pilis -. Garsaus architektūros paminklas XVIII-XIX amžių, įsikūręs kultūrinio kapitalo mūsų didžiulėje šalyje širdį. Ant upės plovykla šalia Vasaros sodas bankų atveria duris gyventojams ir svečiams Sankt Peterburgo inžinerijos pilis, pastatyta pagal Pauliaus I architects Bazhenov, Brenna ir Viola. Iš pradžių, pagal imperatoriaus pilies planus turėjo būti jo gyvenamoji vieta, todėl jis aktyviai dalyvavo jo statybą, tačiau netrukus jis buvo nužudytas sąmokslininkų į savo miegamąjį.

Aštuoniolika metų po imperatoriaus pastato mirtis buvo perkeltas į inžinerijos mokykloje, todėl vėliau pilis, iš pradžių gavo savo pavadinimą garbei Arkangelas Mykolas, pervadintas inžinerija.

Šiame pastate buvo apmokyti rašytojai Dostojevskis FM ir DV Grigorjevič mokslininkai Yablochkov PI, IM Sechenov, vadai Kondratenkov RI, E. Totleben lektuvu bilietai i izraeli ir daug kitų iškilių mokslo ir menas.

Michailo pilies sujungia prieštaringus tendencijas ir architektūros stiliai, nurodo paliktas bendrojo vienodumo Rusijos klasicizmo. Būtent ši pilis simbolizuoja Pavlovian erą su visais savo dviprasmiškumo ir daug paslapčių, kurios jį supa. Atsižvelgiant į Michailo pilies vaizdu įkūnijo visiems skoniams ir meno pageidavimus imperatoriaus Pauliaus I

Rūmai Šv Michael ir pietų ir vakarų puses Bažnyčios ir Prisikėlimo kanalų. Siekiant užtikrinti, kad imperatorius ir jo šeimos saugumą, buvo įtvirtinimų sistema pilies įtvirtinimų forma, kuri supa rūmų erdvę ir konsteblis. Centre buvo pastatytas paminklas Petrui Rastrelli modelis. Po Pauliaus mirties užpildyti kanalai ir pakeitė pigus skrydziai i ispanija pilies priežasčių išdėstymą.

Daug metų vėliau, XX a Michailo pilies pabaigoje nupirko Rusijos muziejus. Prisikėlimo kanalas ir trijų juostų tiltas atidarytas. Muziejus pamažu atkurtas dalykų istorinę vertę, ir dabar lankytojai gali pamatyti keletą kambarių, kur tapybos darbų ir kasdienybės laiko Pauliaus I ir kitų valdovų.

Michailo pilies. Parodos

Atnaujintuose kambariai jūsų dėmesio, yra šios parodos:

  • «Istorija Michailo pilies ir jos gyventojams.” Čia galite matyti Mykolo pilis Sankt Peterburge 1801 originalioje vaizdu. Išdėstymas buvo sukurta 1997 metais Romanovo dirbtuvėse. Taip pat kambaryje yra nuotraukos panoramos Sankt Peterburge. Išvykos ​​jums bus pasakyta apie paslapčių ir legendų, kurios pasklido po rūmus Paulius I.
  • pigus lektuvu bilietai i kroatija

  • «Antikvariniai dalykai Rusijos meną.” Čia galite pamatyti Rusijos menininkų darbus, siūlanti senovės istorijas. Rusų muziejus kolekcija apima kūrinius Akimov, Matveeva, Brullov Puchinova. Senovės kultūra traukė daugelis antroje pusėje XVIII amžiuje, dėl to, kad nors atidarytas Sankt Peterburgo dailės akademijoje.
  • «Renesanso laikotarpiu. Rusijos menininkai. ” Čia galite kontempliuoti kūrinių kopijas Raphael, Veronese, Tiziano padarė menininkai iš Rusijos
  • «užsienio menininkų XVIII -. XIX amžiaus Rusijoje”. Šioje parodoje pristatomi žymūs menininkai: Rotary Lagrene, Groot, Torelli Robertson Valeriani tt Yra tiek piešinių, grafikos ir skulptūros, dekoratyviniai elementai

.

Taip pat dėsto pilyje, ir jūs galite aplankyti estetinių švietimo centras. Čia laikinas parodas.

Michailo pilis – paskutinis imperijos gyventi, pastatytas Sankt Peterburge. Apžiūra rūmuose suteikia nepamirštamų emocijų ir pojūčių daug. Išgyveno ne visi legendos ir mitai, kad supa struktūra, tačiau daugelis iš jų, galite sužinoti apsilankę pilies parodą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *